Już od końca 2018 roku wiemy, że powstanie druga część "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Po miesiącach oczekiwań wreszcie możemy obejrzeć zwiastun z Laną Condor i Noah Centineo. Przypomnijmy, produkcja dostępna na Netflix w przeciągu kilku tygodni stała się hitem. Film oglądały zarówno nastolatki, jak i kobiety po 30-tce i 40-tce, a Noah Centineo stał się nowym idolem (aktor ma już ponad 17 milionów obserwatorów na instagramie!). Co więcej, "To All the Boys I've Loved Before" to pierwsza z trzech części powieści o Larze Jean i jej historii miłosnej, którą napisała Jenny Han.

Ten film obejrzysz na Netflix za darmo! Chodzi o nową komedię romantyczną >>

Te seriale Netflix nie doczekają się kolejnych sezonów. Które projekty anulowano w 2020 roku? >>

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": o czym jest nowy film Netflix?

"W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje „prawdziwe pierwsze razy” - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów - Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?" - możemy przeczytać w oficjalnej informacji prasowej.

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": obsada filmu Netflix

W kolejnej części "Do wszystkich chłopców, których kochałam" zobaczymy dobrze nam znane twarze, jak i nowych aktorów. W produkcji Netflix udział wzięli: Lana Condor, Noah Centineo, Jordan Fisher, Anna Cathcart, Janel Parrish, John Corbett, Sarayu Blue, Ross Butler, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Trezzo Mahoro i Holland Taylor. Za reżyserię odpowiedzialny jest Michael Fimognari.

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": premiera filmu Netflix

Oprócz trailera możemy też zaznaczyć datę premiery w kalendarzu. "Do wszystkich chłopców, których kochałam 2" trafi na platformę Netflix już za kilka tygodni, a dokładnie 12 lutego 2020 roku.

"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham": oficjalny zwiastun