Odliczamy już dni! Zaledwie wczoraj Netflix przedstawił listę swoich premier filmowych na 2021 roku. W zestawieniu pojawiła się produkcja "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze", ale bez dokładnej daty. Dziś już wiemy, że trzecia część słynnej komedii romantycznej trafi do zasobów platformy już za kilka tygodni. Poznajcie wszystkie informacje!

"Do wszystkich chłopców 3": Netflix ujawnił zwiastun najnowszego filmu z Laną Condor i Noah Centineo! Znamy datę premiery "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze"

Gdy w 2018 roku Netflix zamówił komedię romantyczną "Do wszystkich chłopców, których kochałam" nikt nie spodziewał się, że ten film narobi tyle zamieszania, co więcej, Noah Centineo, odtwórca głównej roli męskiej, w ciągu zaledwie kilkunastu tygodni stanie się międzynarodową gwiazdą i ulubieńcem fanek tego gatunku filmowego. Dwa lata później, mogliśmy obejrzeć drugą część tej historii, czyli "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham". Oba filmy oparte były na książce autorstwa Jenny Han. Na szczęście nie musimy już dłużej czekać na kolejny film - już niedługo Netflix zaprezentuje "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze". Jak potoczą się dalsze losy Lary Jean Covey i Petera Kavinsky'ego?

Filmy romantyczne na Netfliksie. Najlepsze i najbardziej znane komedie romantyczne i tytuły o miłości. Co obejrzeć? >>

W opisie książki "Zawsze i na zawsze" możemy przeczytać: "Ostatni rok nauki w liceum Lara Jean zaplanowała co do dnia. Jej idealny, romantyczny związek z Peterem rozwija się dokładnie tak, jak powinien. Wizja wspólnych studiów sprawia, że dziewczyna nie może się doczekać tego kroku w dorosłość. Wszystko jest perfekcyjne! Do czasu. Na Larę Jean i jej rodzinę spada lawina nieoczekiwanych wiadomości. Wszystko, co było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach, trzeba wyrzucić do kosza. Czy Lara Jean i Peter przetrwają kolejną burzę, która nadciąga nad ich związek? Czy rodzina Song poradzi sobie ze zmianami? I czy każda miłość musi być tak poplątana?"

A kiedy premiera? "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze" trafi na platformę Netflix już 12 lutego. 

"Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze": zwiastun komedii romantycznej od Netflix