Ascetyczne kadry Kamila Kotarby ilustrujące kolekcję SS23 na pierwszy plan wysuwają kobiecą energię. Raz jest nieprzyzwoicie zmysłowo, innym razem uroczo i dziewczęco. Obydwie perspektywę łączą nowości marki, które nienachalnie, lecz zauważalnie i z klasą przewijają się przez wszystkie zdjęcia wiosennej kampanii. A same projekty? 

„Jesteśmy marką regularnie biorącą udział w zagranicznych targach, a te podróże do Paryża, Nowego Jorku czy Tokio dają mi najwięcej inspiracji. Nasze kolekcje zawsze podążają za trendami, dlatego na wiosnę w L37 nie zabraknie najmodniejszego odcienia Viva Magenta, czyli fioletowo-czerwonego koloru roku, neonowej zieleni i cukierkowego różu podążającego za estetyką barbiecore” – wyznaje Joanna Trepka, założycielka marki. 

Dobra wiadomość dla wszystkich fanek flagowych dla brandu L37 kowbojek: wiosną 2023 zobaczycie je w odświeżonej wersji: z kontrastującymi przeszyciami i frędzlami. Pojawia się również nowa, subtelnie podrasowana forma na wyższym niż do tej pory obcasie.

Co jeszcze? Viralowe klapki z zabudowanym przodem oraz najmodniejsze w tym sezonie baleriny z miękkiej skóry. Do naszego wirtualnego koszyka trafiły w pierwszym dniu dostępności na rynku. Mają perfekcyjny kształt, są obłędnie wygodne i dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. 

Marka przygotowała coś także dla tych z was, które na świat wolą patrzeć z góry.

Do wyboru między innymi pantofelki typu Mary-Jane na niskim stabilnym obcasie, retro platfromy inspirowane bestsellerowym projektem Donatelli Versace, loafersy na słupku oraz szpilki ze szpiczastym czubek i pojemne torby w soczystych kolorach wakacji. 

Autorzy kampanii L37 na SS23:

Modelka: Maria Dębicka/ModelPlus
Fotograf: Kamil Kotarba
Asystent światła: Mateusz Skraba
Makeup: Iza Kućmierowska 
Włosy: Kamil Pecka 
Stylizacja: Ewelina Oszczypała
Nagrania: Jarek Maciejewski
Produkcja: Michał Sękowski L37
Art Direction: Kamil Kotarba, Kamil Owczarek, Magda Drabik