W przestrzeni tymczasowej „Crystals from Swarovski Pop Up Store” zlokalizowanej w Galerii Mokotów w The Designer Gallery do 7 Stycznia zakupić będzie można prezenty świąteczne, powstałe we współpracy m. in. z polskimi projektantami. Co tam znajdziemy? Oryginalną biżuterię, wyjątkowe ozdoby świąteczne, modne bluzy, eleganckie akcesoria do włosów oraz obroże i smycze dla pupili. To za jej sprawą, znani i cenieni projektanci zainicjowali proces twórczy na nowo i stworzyli unikalne, stylowe ubrania, biżuterię i akcesoria z wykorzystaniem kryształów Swarovskiego. Do 7 stycznia w Pop Up Storze zlokalizowanym w Galerii Mokotów zakupić będzie można prezenty świąteczne, powstałe we współpracy z polskimi projektantami. 

 

Crystals from Swarovski 

Projektanci specjalizujący się w realizowaniu artystycznych wizji połączonych z komercyjnym podejściem poproszeni zostali o stworzenie świątecznych upominków z wykorzystaniem kryształków Swarovskiego. Projektom przyświecał jeden motyw: zmysły, z których w dzisiejszych czasach cyfryzacji korzystamy coraz rzadziej. Cel został osiągnięty; produktom nie brakuje zmysłowości, a materiały, kształty i tekstury zostały wybrane odpowiednio do tego jak działają na dotyk. 

Limitowana kolekcja Crystals from Swarovski powstała dzięki współpracy austriackiego brandu z cenionymi markami: JSB Bijoux, Kosmart, Crystal Deco, Crystal Vision, Piotrowski, Spark, Iskra, Kratki, Kazar, LS Bohemia, Pet Article, Gliterlab, Me.While, Lodi, Radziszewska Jewellery, Orska

Zobacz projekty Crystals from Swarovski >> 

Crystals from Swarovski Pop Up Store 

Specjalny "Crystals from Swarovski Pop Up Store" zlokalizowany został w strefie "The Designer Gallery" w Galerii Mokotów. Jest czynny dla wszystkich poszukujących prezentów świątecznych do 7 stycznia 2018. 

Jako pierwsi sprawdziliśmy jak wygląda salon oraz jakie historie kryją się za kryształowymi projektami. Anna Orska - ceniona projektantka i jeden z partnerów projektu określiła pracę jako stymulującą i inspirującą:

"Używanie kryształów Swarovskiego wzbogaca i nadaje blask moim projektom. Jako rodzima polska marka, bardzo cieszę się z tego, że uczestniczyłam w tej inicjatywie, która także zwiększa rozpoznawalność mojej pracy." 

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy po raz pierwszy w Polsce pokazać markę Swarovski w tak oryginalny sposób,” mówi Roland Harste, zastępca dyrektora marketingu Swarovski Professional. „Niezwykłe bogactwo pomysłów widoczne w projektach, pokazuje różnorodność z jaką kryształy Swarovskiego mogą zostać użyte by wzbogacić prace naszych partnerów.”

Zobaczcie film z naszej wizyty w salonie Crystals from Swarovski Pop Up Store!