Internet obiegły właśnie zdjęcia z kręcenia nowego spotu Dolce & Gabbana, na których widać ciemnowłosą modelką o oryginalnej urodzie. Tą dziewczyną okazuje się być szesnastoletnia córka aktorskiej pary Monica Belluci i Vincent Cassel. Deva Cassel podobna jest do swoich rodziców wizualnie, ale niewykluczone też, że odziedziczyła talent sceniczny, o czym będziemy mogli się przekonać wkrótce. Jej główna rola w reklamie to nie tylko klasyczny angaż - Cassel została ambasadorką nowego zapachu włoskiego domu mody i wcześniej współpracowała już z Dolce & Gabbana.

Kampania powstaje w malowniczym włoskim Portofino.

Córka Paula Walkera została modelką. Meadow Walker pojawiła się w najnowszej kampanii Proenza Schouler>>

Na zdjęciach z planu widzimy, że modelka wystylizowana jest w przepiękną fioletową sukienkę w kwietną łączkę, którą zdobią romantyczne falbany oraz w białe płaskie sandałki i długie wiszące kolczyki. Ma delikatny makijaż z kocią kreską, lekkim różem na policzkach i naturalną matową pomadką na ustach, z kolei na włosach - subtelne fale. Czy Deva Cassel ma spore szanse wejść do kanonu współczesnych topowych modelek? Odkąd zobaczyliśmy jej zdjęcia dla francuskiego ELLE, a także Prada, Armani i Versace, nieustannie trzymamy za nią kciuki!

PS Vincent Cassel i Monica Bellucci poznali się połowie lat 90., kiedy grali we francusko-włoskim filmie "Apartament" i po trzech latach znajomości wzięli ślub oraz zamieszkali w Paryżu. Rozwiedli się w 2013 roku. Mają razem dwie córki: Devę i Léonie.