Dlaczego warto? 

Słysząc o depilacji światłem często myślimy: “Nie wiem, czy to jest dla mnie” lub “U mnie może to nie zadziałać”. Dotychczasowe metody depilacji jak wosk, klasyczny depilator czy jednorazowa maszynka co prawda zdają egzamin, jednak włoski, które odrastają już następnego dnia rano po zgoleniu maszynką jednorazową lub te wrastające po depilacji woskiem, a także długotrwałe podrażnienia skutecznie nas do nich zniechęcają. Chcąc cieszyć się gładką skórą, bez podrażnień i bólu warto rozważyć zakup depilatora premium usuwającego niechciane włoski za pomocą światła. Wiodącym tego typu depilatorem na rynku jest Philips Lumea - to urządzenie IPL, które w domowych warunkach i w prosty sposób pozwala nam uzyskać efekt depilacji jak z salonu kosmetycznego.  

Jak to działa? 

Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje technologię IPL - Intense Pulsed Light. Delikatne impulsy światła naświetlają cebulki włosa, wprowadzają mieszki włosowe w stan uśpienia oraz osłabiają je i prowadzą do naturalnego wypadania włosków, a także do zahamowania ich odrostu. Regularne powtarzanie tego zabiegu zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając nam gładką skórę każdego dnia. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Specjalistyczna technologia do stosowania w domu została opracowana we współpracy z dermatologami i przebadana klinicznie. Ponadto urządzenie Philips Lumea dzięki wbudowanemu czujnikowi Smart Skin dobiera odpowiedni dla naszej skóry poziom intensywności, zapewniając tym samym maksymalne efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa.  

Jedno urządzenie - wiele możliwości 

Dzięki wymiennym nakładkom, urządzenie Philips Lumea możemy stosować na dowolnej części ciała. Specjalnie wyprofilowane nasadki, dostosowane do różnych obszarów ciała zapewniają optymalny kontakt z wybranym miejscem i maksymalną skuteczność działania.  

  • Nasadka do ciała - idealnie sprawdzi się przy depilacji dużych obszarów np. nóg czy rąk. Szerokie okienko i wklęsła konstrukcja zapewnia wygodę i krótki czas zabiegu. 
  • Nasadka do pach - mniejsze okienko pozwala na precyzyjną i bezbolesną depilację wrażliwego obszaru pach. 
  • Nasadka do twarzy - posiada podwójny filtr zapewniając dodatkową ochronę dla delikatnej skóry twarzy. Płaskie okienko pozwala na swobodną depilację np. obszaru nad górną wargą czy podbródka 
  • Nasadka do okolic bikini - stworzona z myślą o grubszych włoskach. Skupia tę samą wiązkę światła na mniejszej powierzchni gwarantując skuteczne usunięcie włosków, jednak delikatność zabiegu pozostaje niezmieniona. 

Jak szybko widać efekty? 

Według przeprowadzonych badań już po trzech zabiegach wyrasta nam aż do 92% mniej włosków, a dwanaście serii zapewnia efekt gładkiej skóry utrzymujący się nawet do 6 miesięcy! Warto także dodać, że depilacja za pomocą Philips Lumea jest nie tylko efektywna, ale co równie ważne trwa bardzo krótko np. zabieg na obie łydki trwa tylko ok 8-9 min. 

Aby korzystanie z urządzenia było jeszcze przyjemniejsze marka Philips stworzyła aplikację, która przygotuje spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała. Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej. 

Wybierz depilator 

Nadal zastanawiasz się czy to metoda odpowiednia dla Ciebie? Zapoznaj się z szeroką gamą depilatorów Philips Lumea i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Więcej informacji znajdziesz na www.philips.pl!