Depilacja światłem w domu – dlaczego to rozwiązanie dla ciebie?

Nie ulega wątpliwości, że depilator IPL to urządzenie, które ułatwia życie. Sprawi, że nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze na wizytach u kosmetyczki, ale także docenisz wygodę, jaką daje możliwość samodzielnej depilacji w domowym zaciszu. Co ważne, depilatory IPL, np. propozycje marki Philips (szczegóły dotyczące poszczególnych modeli znajdziesz na stronie: https://www.philips.pl/c-m-pe/usuwanie-wlosow/lumea-ipl) to skuteczne i bezpieczne urządzenia stworzone dla wszystkich, którzy lubią cieszyć się perfekcyjnie gładką skórą nawet przez 12 miesięcy. Zostały opracowane wspólnie z naukowcami oraz dermatologami, aby zapewniać jak najlepsze efekty przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki nim możesz zapomnieć o regularnym umawianiu się na depilację woskiem, depilację laserową czy konieczności częstego kupowania maszynek jednorazowych. Philips Lumea to także strzał w dziesiątkę dla osób, które skarżą się na podrażnienia czy problem z wrastającymi włoskami. Spraw sobie prezent, który będzie najlepszą inwestycją w piękną i jedwabiście gładką skórę.

Na czym polega depilacja IPL?

Skuteczność działania depilatorów IPL opiera się na emitowanych przez nie impulsach światła, które następnie docierają w głąb cebulek włosów, wytwarzając ciepło i stymulując mieszki do przejścia w stan spoczynku. W rezultacie, po kilku regularnie powtarzanych zabiegach, włoski zaczynają naturalnie wypadać i przestają odrastać. Jakie są najważniejsze zalety depilacji IPL? Przede wszystkim wspomniana oszczędność czasu i pieniędzy (raz inwestujesz w urządzenie i korzystasz z niego wielokrotnie – w przeciwieństwie do regularnych wizyt w gabinecie kosmetycznym, które trzeba systematycznie powtarzać dla podtrzymania efektu gładkiej skóry). Poza tym w przypadku depilacji nóg już po trzech zabiegach możesz spodziewać się redukcji owłosienia nawet o ponad 90%.

Mat. prasowe

Depilacja IPL w domu – jak ją wykonać?

Domowa depilacja światłem jest bardzo prosta. W przypadku depilatorów Philips Lumea wystarczy, że:

  1. przygotujesz skórę do zabiegu – pozbądź się włosków z okolicy, którą planujesz poddać depilacji,
  2. na urządzeniu wybierz poziom intensywności światła odpowiedni dla swojej skóry – zrobi to za ciebie inteligentny czujnik SmartSkin,
  3. trzymaj depilator IPL pod kątem 90 stopni do depilowanego obszaru, a następnie naciśnij przycisk wyzwalania błysku,
  4. po każdym wygenerowanym błysku przesuń nieco urządzenie, aby objąć jego działaniem kolejny obszar (staraj się unikać powtarzania depilacji w tym samym miejscu).

Depilator IPL – wymienne nasadki dla jeszcze lepszych efektów

Dla osiągnięcia jeszcze bardziej precyzyjniejszych efektów urządzenia Philips Lumea zostały wyposażone w wymienne nasadki, które idealnie dopasują się do kształtów twojego ciała i poszczególnych obszarów, które chcesz poddać depilacji. Nasadki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej dotrzeć do nawet trudno dostępnych obszarów. Dzięki nim możesz cieszyć się perfekcyjnie wydepilowaną skórą nawet do 12 miesięcy.