Album Dziewczyna Pop to czwarty studyjny krążek artystki, która od lat szturmem podbija krajowe listy przebojów. Z początkiem 2024 roku wyrusza w halową trasę koncertową, która obejmie koncerty w pięciu polskich miastach. Bilety w cenie od 109 zł są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem www.eventim.pl/goodtaste.

Nowa studyjna płyta Darii Zawiałow to nowy rozdział na jej muzycznej drodze. Zapowiadający album singiel Z Tobą na chacie nie znika z list przebojów i jest #9 najczęściej emitowanym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, a sama płyta przepełniona jest nową energią. Współpraca z Bartoszem Dziedzicem zaowocowała kobiecą, emocjonalną płytą, w której pop miesza się z rockiem, a miłośnicy szerokorozumianej alternatywy również znajdą coś dla siebie. Premierze albumu towarzyszy halowa trasa koncertowa, która startuje już w lutym. Do uniwersum Dziewczyny Pop będzie się można przenieść podczas koncertów w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.„Wracamy! Wreszcie! 5 miast, 5 hal! Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!!! BĄDŹCIE Z NAMI!” – mówi Daria Zawiałow, zapraszając swoich słuchaczy na koncerty. A kim jest tytułowa Dziewczyna pop?„To idealna definicja mnie pod względem artystycznym, ale też moich upodobań w różnych dziedzinach kultury. Lubię to, co offowe, wyjątkowo ambitne, lecz nie skreślam tego, co jest prostsze w odbiorze czy nawet banalne. Jeśli podobają mi się film, książka, utwór, obraz, nie wartościuję – po prostu lubię i już. Kocham pop i nawet jeśli ktoś próbuje wcisnąć moją muzykę w jakąś szufladkę, to uważam, że jest to po prostu pop. W przypadku Dziewczyny pop chodzi też o puszczenie oka do słuchaczy” – mówi Daria w rozmowie z WysokieObcasy.pl

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty. Właśnie ukazał się jej czwarty studyjny album, Dziewczyna pop.Harmonogram koncertów Trasa 92’:
3.02.2024, sobota, godz. 20.00 – Poznań, SALA ZIEMI Poznań Congress Center
16.02.2024, piątek, godz. 20.00 – Gdańsk, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot
24.02.2024, sobota, godz. 20.00 – Wrocław, HALA STULECIA
9.03.2024, piątek, godz. 20.00 – Kraków, TAURON Arena Kraków
28.04.2024, niedziela, godz. 20.00 – Warszawa, COS TORWAR

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, partnerem Kayax.
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie.