Zacznijmy od tego, że konkurs Huawei skierowany jest do miłośników fotografii mobilnej. Jeśli jesteś fanką rozbudowanych obiektywów i właśnie przeszedł Cię dreszcz – zupełnie niepotrzebnie! Twój telefon może zrobić znacznie więcej niż selfie, to nie 2010 rok. To właśnie na początku minionej dekady na rynku pojawił się pierwszy smartfon z przednią kamerą. Ale przez ostatnich 12 lat wiele się zmieniło. Dzisiaj kompaktowe urządzenia skrywają możliwości potężnych lustrzanek z wymienną optyką. A do tego są od nich łatwiejsze w obsłudze.

Konkurs fotografii mobilnej Huawei 

Powiemy nawet więcej, smartfony są tak dobre, że nagrywa się nimi kinowe filmy (ale to materiał na inny artykuł), a zdjęcia wykonane ich obiektywami trafiają na prestiżowe wystawy. Zajrzyj do pamięci swojego telefonu. Czy widzisz tam urzekające kadry, zaskakujące momenty, portrety z błyskiem w oku? Być może to właśnie jedno z Twoich zdjęć przyciągnie spojrzenia gości wernisażu Huawei. A zanim napijesz się szampana i opowiesz zwiedzającym o swoim punkcie patrzenia na świat, w Twoje ręce trafią atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu smartfonem zdjęcia o dowolnej tematyce i kompozycji.

Aby zwiększyć swoje szanse, zajrzyj na stronę konkursową. Znajdziesz tam wiele cennych podpowiedzi. Zaglądaj także do nas – na łamach ELLE.pl postaramy się zainspirować Cię do artystycznych poszukiwań. Swoją pracę wyślij przy pomocy formularza elektronicznego.

Masz czas do 20 lutego do godziny 23:59.

Jury z pewnością doceni kreatywne i nowatorskie podejście, dlatego puść wodze fantazji. Jakie nagrody czekają na autorów najbardziej oryginalnych prac? Zwycięskie fotografie zostaną zaprezentowane podczas profesjonalnej wystawy. Kto wie, może zdjęcie podpisane Twoim nazwiskiem zwróci uwagę osoby z branży i stanie się początkiem wymarzonej kariery? Na pięć najlepszych osób czekają także urządzenia Huawei.

Nagrody: najnowsze smartfony Huawei

Huawei przygotował dla uczestników konkursu świetne nagrody. Same chciałybyśmy, aby znalazły się w naszych rękach! Uzdolnieni adepci sztuki fotograficznej dostaną najnowsze smartfony z serii P oraz stylowe akcesoria. Model Huawei P50 Pro (o wartości 5499 zł) wyróżnia się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi. W imponującej specyfikacji telefonu znajdziesz informacje o rewolucyjnej optyce Huawei XD, systemie aparatów Dual-Matrix Camera z aparatem głównym 50 MP oraz technologii True-Chroma. W praktyce oznacza to odwzorowanie szczegółów na poziomie dorównującemu ludzkiemu oku. Bogatsze tekstury, zróżnicowane kolory, jaśniejszy obraz, wideo w jakości 4K – to wszystko czeka na użytkowników nowego smartfonu.

Z kolei Huawei P50 Pocket (6499 zł) to propozycja dla poszukiwaczy technologicznych nowinek i estetycznych wrażeń. Dzięki składanej na pół konstrukcji jest to najbardziej kompaktowy smartfon od Huawei. I chociaż na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga smukły design, to wnętrze smartfonu jest równie oszałamiające. Fani fotografii ucieszą się z ultraszerokokątnego obiektywu, dzięki któremu z łatwością uchwycą zapierające dech w piersiach pejzaże. Funkcja stabilizacji obrazu przyda się w czasie nagrywania relacji z koncertu lub porannego joggingu. Chyba nie musimy wspominać o doskonałych parametrach wyświetlacza i pojemnej baterii? Nowe flagowce Huawei są nie tylko piękne, ale też niezwykle praktyczne. Poza smartfonami uczestnicy zawalczą o stylowy smartwatch, kultowe słuchawki inspirowane szminką i przenośny głośnik.

Chcesz robić kolejne zdjęcia nowym smartfonem Huawei? Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursowej (KLIK).

PS Trzymamy kciuki!