Sabrina Bahsoon stoi za stworzeniem trendu, który aktualnie bije rekordy popularności na TikToku. Tube Girl, bo tak jest nazywana przez innych internautów rozpoczęła lawinę charakterystycznie nagrywanych filmików. Virale, który tworzy osiągnęły ponad 21 milionów wyświetleń, a pod hashtagiem #tubegirl zgromadziło się już 598 milinów filmików! Na czym polega ten trend?

@sabrinabahsoon Personally i think I’m slaying and trusssttt nobody cares #tubegirl shoutout to all the people who say hi while i made the videos - you make my day 🥰 #tubegirleffect ♬ sexy ass cars - frʌns

Jak zostać #TubeGirl?

Jeśli zastanawiacie się, jak stworzyć TikToka, niczym Tube Girl mamy dla Was gotowy przepis. Wystarczy, że nastawicie obiektyw swojego aparatu w telefonie na ultraszerokokątny, czyli 0,5. Następnie energicznymi ruchami nagrywacie siebie imitując ustami tekst piosenki. Możecie zwyczajnie iść, tańczyć lub po prostu wygłupiać się. Te pierwsze nagrywane były w kolejce metra (i to przy innych pasażerach!), a dokładnie przy otwartym oknie - rozwiane włosy dodają efektu wow. Potem wystarczy opublikować wideo na platformie.

Co ważne! Nagrywajcie swoje filmiki tylną kamerą - wtedy nie stracą na jakości. 

@twinmelody TUBE GIRL #tutorial 🥰 @sabrinabahsoon ♬ greedy tate mcrae unreleased - babytatie1

#TubeGirl. To nie tylko chwilowy trend

Jak się okazuje, Sabrina nie tylko zapoczątkowała trend na specyficzną formę nagrywania filmików na TikToku. Wiele dziewczyn zainspirowanych jej odwagą do publicznego nagrywania (w metrze, na ulicy czy przystanku) również postanowiło przełamać swoje granice. TikTokerka wyzwoliła w swoich obserwatorkach ogromną pewność siebie. Pokazała im, że jeden filmik może dać ogromną siłę, w kwestii pokonania własnej nieśmiałości.

Grono fanek #tubegirl stale się powiększa, co nie znaczy, że wszystkie z bacznych "uczennic" Sabriny kopiują jej sposób 1:1. Każda robi to w granicach swojej strefy komfortu. Jednak niezaprzeczalne jest to, że trend wyzwala w nich swobodę bycia sobą bez względu na to, co mówią inni.

PS. Choć nazwa #tubegirl odnosi się do kobiet, panowie nie ustępują tak łatwo. Zobaczcie ich definicję #tubegirl. 

@milossski zero cringe ale ludzi powykrecalo #tubegirl #tubegirleffect ♬ greedy tate mcrae unreleased - babytatie1