W jasnoszarym swetrze zapinanym z przodu na guziki w kolorze szylkretu, z prążkowanym dołem i stylowym kołnierzem, Lively emanowała swobodną elegancją. Sweter połączyła z odblaskowymi okularami przeciwsłonecznymi, niebieską torbą, luźną szarą koszulką i dżinsami z szerokimi nogawkami. Co zaskakujące, założyła te same Uggs na platformie, które nosiła zaledwie dwa dni wcześniej, udowadniając, że wygoda i styl mogą iść w parze.

Gotham/Getty Images

Parę dni wcześniej Lively wystylizowała Uggs zakładając parę jasnych spodni jeansowych o lekko luźnym kroju boyfriend, który jest supermodny w tym sezonie. Łącząc je z chabrowoniebieską bluzą z kapturem i białym ściągaczem, aktorka była szczytem monochromatycznego casualowego stylu. Aby nie marznąć podczas spacerów z mężem, założyła oversize'owy wełniany płaszcz w klasycznym granatowym kolorze. A skoro mowa o Ryanie Reynoldsie, on również utrzymał swój look w monochromatycznej tonacji. Aktor "Deadpoola" założył całkowicie szary strój, na który składała się czapka z daszkiem, marynarka w kolorze dymu, ciemne spodnie z przednim plisowaniem i jasne trampki.

Blake Lively i Ryan Reynolds uwielbiają serwować niezapomniane stylizacje. Niezależnie od tego, czy swobodnie przechadzają się ulicami Manhattanu, czy też goszczą na czerwonym dywanie w eleganckich sukniach i smokingach, ta power couple opanowała sztukę subtelnej i gustownej koordynacji. Ich chemia jest niepowtarzalna, a ich miłość do siebie widoczna dla całego świata. Przemawiając podczas rozdania nagród American Cinematheque Awards w listopadzie 2022 roku, Lively nie mogła powstrzymać się od zachwytu nad swoim mężem i jego niezachwianym oddaniem dla niej i ich dzieci.

"Gdyby wrócił do domu z planu nie w swoim kostiumie, bylibyśmy bardzo zaniepokojeni. Pojawiał się z błotem, sztuczną krwią, prawdziwą krwią, protetycznymi bliznami, kostiumami superbohaterów, butami lub makijażem klauna - tata zawsze wraca do domu" - wyraziła się z miłością Lively. "A ten facet pędzi z powrotem do swojego prawdziwego życia jak nic, co kiedykolwiek widziałam, zwłaszcza nie ze strony kogoś, kto jest tak całkowicie oddany swojej pracy".

Blake Lively i Ryan Reynolds są małżeństwem od 11 lat i dumnymi rodzicami trzech córek - 8-letniej James, 7-letniej Inez i 4-letniej Betty. Para powitała również czwarte dziecko na początku tego roku