Nie bez powodu mówią o niej "nadzieja polskiej sceny muzycznej". Paula Roma jest niezwykle utalentowaną kompozytorką o charyzmatycznej barwie głosu, która nadaje jej własnej muzyce klimat nie do podrobienia. Dowodzi tego przede wszystkim pierwszy singiel "Niedopowiedzenia”, który w zalewnie 14 dni od premiery wyświetlono ponad 200 000 razy. "Cześć tu Paula Roma” jest autoterapią i zwiastunem nowego początku.

"Cześć, tu Paula Roma”: wyczekiwany album artystki już w sprzedaży!

Oto i on — debiutancki mini album Pauli Romy, który stanowi swego rodzaju wizytówkę artystki. Składająca się z sześciu etapów historia, łączy w sobie takie gatunki jak: blues, soul czy alternatywny pop. Artystka zaprasza nas w podróż do swojego świata — miłości i niedopowiedzeń, gdzie nonszalancja romansuje z paryską elegancją.

Album traktuje przede wszystkim o przekraczaniu granic, dojrzewaniu, byciem kobietą i głębokiej relacji z samą sobą. To niezwykle intymny zapis przemyśleń, który powstał we współpracy z wybitnymi osobowościami z branży: Jurkiem Zagórskim, Mateuszem Krautwurstem, Wojtkiem Traczykiem oraz Aleksandrem Orłowskim.

"Z Wanilią,
Z cytryną
Z goździkiem
Szafranem
Masz miłość
i
Bliskość
Na ostro
Podane”

"Cześć, tu Paula Roma”: tracklista

1. Z wanilią
2. Cześć tu Miłość
3. Kreski
4. Starzej się
5. Niedopowiedzenia
6. A może

Album nie tylko zaostrza apetyt, ale zapowiada nowy rozdział w twórczości artystki, który nastąpi już niebawem. Będziemy trzymać rękę na pulsie!