Co wiemy o gali amFAR?

Ten wieczór to najbardziej szykowna impreza Festiwalu, która w tym roku odbyła się w Hotel du Cap-Eden-Roc. Podczas wydarzenia wystąpili na żywo Christina Aguilera, Ricky Martin i Charli XCX. Oprócz koncertów legend muzycznych, goście mogli zobaczyć coroczny pokaz mody Carine Roitfeld, który zatytułowany był “Let’s Get Married!”

Getty Images

Stylizacje gwiazd na gali amFAR

Zdecydowanie najczęściej wybieranym projektantem wśród tegorocznych kreacji na gali amFAR, był Mônot. Jest to luksusowa marka stworzona została przez Eli Mizrahi, nowojorskiego projektanta libańskiego pochodzenia. Klasyczna czerń, wzbogacona o asymetryczne, odważnie odsłaniające ciało wycięcia i łączenia na cienkim pasku, to cechy charakterystyczne stylu projektanta. Jego kreacje wybrały aktorki Eva Longoria ("Gotowe na wszystko"), Nina Dobrev ("Pamiętniki Wampirów"), modelki Cara Delevingne, Winnie Harlow, Cindy Bruna i Isabeli Fontana, a także influencerka Charli D'Amelio.
Na wydarzeniu pojawiła się również Naomi Campbell w kreacji Valentino i Christina Aguilera w Miss Sohee.

Anna i Robert Lewandowscy na gali amFAR

Getty Images
Na gali nie zabrakło reprezentacji Polski. Na wydarzeniu bawili się bowiem, polski piłkarz Robert Lewandowski wraz z żoną, trenerką i bizneswoman Anną Lewandowską. To Robert postawił czerń wybierając zarówno garnitur, muszkę i buty w tym kolorze. Natomiast polka wybrała obłędną pomarańczową suknię Óscara de la Renta i kolię marki Chopard.

Zobacz galerię: