Wyprzedaż Zara 2023: hiszpańska sieciówka uruchomiła zniżki

Klasycznie już, jak co roku, popularna hiszpańska marka zdecydowała się uruchomić zniżki w okolicy Gwiazdki. Tydzień później promocje wciąż są aktualne - co więcej, udało nam się sprawdzić, po które projekty z metką Zara najchętniej sięgamy przy okazji tej zimowej wyprzedaży. Zanim jednak do nich przejdziecie, dobrze jest przygotować się do takich winter sales 2023. Warto zrobić sobie na przykład wishlistę i umiejętnie zaplanować garderobę na cały rok, a następnie sprawdzić na inspiracyjnym moodboardzie, czy niektórych z tych rzeczy nie mamy już w swojej szafie (albo czy nie uda się ich dostać w drugim obiegu).

Nowości Zara: 11 najpiękniejszych rzeczy z najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki, które chcemy mieć>>

Wybierajmy te ubrania, buty, torebki i dodatki, które pasują do naszego stylu i mogą stanowić podstawę naszej garderoby kapsułowej czy są tymi rzeczami, do których wzdychamy już bardzo długo, ale do tej pory nie mogłyśmy sobie na to pozwolić. 

Dopiero z takim przygotowaniem najsensowniej jest podejść do wyprzedaży w Zara 2023 - dzięki umiejętnym przemyśleniu i zaplanowaniu takich zakupów wybierzemy tylko te rzeczy, które rzeczywiście będziemy nosić. 

Nowości Zara: ta kurtka z kolekcji hiszpańskiej sieciówki jest hitem internetu. Projektanci stworzyli model, który robi furorę na TikToku>>

Wyprzedaż Zara 2023: co kupić? 

Zajrzałyśmy do przecenionej oferty Zara, żeby wybrać z niej najpiękniejsze projekty hiszpańskiej sieciówki, które objęto promocją. Wybór jest ogromny, bo obniżono ceny tysięcy ubrań, butów, torebek i dodatków czy nawet biżuterii, dlatego tym razem postanowiłyśmy przedstawić Wam rzeczy w tańszych cenach, które są najchętniej wybierane przez klientki Zara. 

Znalazły się tu między innymi dwurzędowe płaszcze z domieszką wełny, kobaltowa lniana koszula, sukienka z drapowaną różą w kolorze gorącego kakao, beżowa marynarka z klapami, proste dżinsy z przetarciami, garniturowe spodnie flare czy sukienka z ażurowymi taśmami i haftem. Niektóre z nich kosztują teraz nawet mniej niż 100 złotych

Wyprzedaż w Zara 2023. Co kupić? / mat. prasowe

PS Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie przygotowałyśmy dla Was zdjęcia wybranych przez nas przecenionych ubrań z metką Zara (wraz z ich aktualnymi cenami). 

Zara otwiera własny second hand! Używane ubrania hiszpańskiej sieciówki będzie można kupić za ułamek ceny>>

Te rzeczy będą modne w 2023 roku. Oto najważniejsze nowe trendy według Pinteresta>>