Od lat nie zmienia się to, że Zara do tematu wyprzedaży podchodzi na własnych zasadach i nie uczestniczy w niepisanym kalendarzu promocji. Stąd fani popularnej sieciówki wyczekują zniżek cały czas, bo ich daty nie do końca są stałe. Co prawda ostatecznie marka podsuwa swoim klientom i klientkom wyprzedaże, ale ich terminy często są przedstawiane światu na dzień przed startem. To dlatego wszyscy, którzy pragną kupić taniej ubrania Zara, zaglądają do specjalnej zakładki w internetowym sklepie - Special Prices. W niej właśnie popularna marka regularnie umieszcza nowe przecenione produkty.

Kate Middleton w niedrogiej marynarce z Zary. Księżna Cambridge pokazała się w niej publicznie już drugi raz>>

Niewykluczone, że coś z tego właśnie asortymentu wpadnie Wam w oko - a może nawet będą to ubrania i dodatki, o których już wcześniej myśleliście.

Tradycyjnie już, jak w przypadku wszystkich tekstów o wyprzedażach w sieciówkach, zachęcamy do odpowiedzialnych wyborów zakupowych. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy czegoś podobnego nie mamy już w swojej szafie albo czy nie da się tego kupić w drugim obiegu. Jeśli nie - przygotujmy listę must have'ów i dokładnie ją przeanalizujmy (dobrze jest też odłożyć ją na kilka dni, by wrócić po czasie "na chłodno"). Warto wybierać te rzeczy, które zostaną z nami na dłużej. 

Zastanawiacie się, co warto kupić taniej w Zara z zakładki Special Prices? Żeby Wam trochę pomóc, przygotowałyśmy własną listę ubrań i dodatków, które chętnie dodałybyśmy do naszego wirtualnego koszyka. W oko wpadły nam między innymi marynarki, dżinsy, sukienki oraz torebki. Ich zdjęcia, wraz z aktualnymi cenami, znajdziecie w galerii.

Ukochana marka francuskich influencerek otwiera second hand. Kupicie w nim uniform paryżanki za ułamek ceny>>