Kategoria CYBEX SPORT stworzona została z myślą o rodzicach wyznaczających nowe trendy – zarówno  entuzjastach zdrowego stylu życia jak i profesjonalnych sportowcach – i skutecznie zachęca do aktywnego spędzania czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi. Kolekcja CYBEX SPORT została zaprojektowana tak, by rodzice mogli równocześnie realizować swoje pasje oraz wzmacniać zdrowie i kondycję fizyczną.

Działalność Anny, którą w mediach społecznościowych obserwuje już niemal 3,5 miliona osób, to przede wszystkim motywowanie Polek i Polaków do regularnej aktywności fizycznej oraz do budowania zdrowych nawyków.

Anna Lewandowska to pierwsza kobieca ambasadorka nowo powstałej kategorii CYBEX SPORT oraz  idealne ucieleśnienie idei, która stoi za tą kolekcją. – My, kobiety, pełnimy wiele różnych ról i zawsze chcemy dawać z siebie 100%, zbyt często zapominając o własnych potrzebach. Zależy mi na tym, żeby uświadamiać kobietom, jak ważne w natłoku codziennych spraw jest znalezienie czasu tylko dla siebie. Aktywność fizyczna przekłada się nie tylko na zwiększenie siły fizycznej. Sprawia też, że jesteśmy silniejsze psychicznie. Trening z ZENO pomaga mi zachować równowagę – mogę być aktywna i jednocześnie spędzać czas z moimi dziećmi – mówi Anna Lewandowska, która razem z CYBEX stworzyła swój własny, unikalny i ponadczasowy design dla wielofunkcyjnej przyczepki ZENO 4-w 1 oraz wózka biegowego AVI.

Modele ZENO i AVI są teraz dostępne w kolorze pudrowego różu połączonego z ponadczasową czernią. W zależności od nastroju, rodzice mogą wybrać pomiędzy eleganckimi naszywkami w kształcie motyli – łączących subtelną kobiecość i pewność siebie – oraz modnymi detalami nawiązującymi do piłki nożnej, które jeszcze bardziej podkreślają filozofię aktywnego stylu życia. Te ostatnie są ukłonem w stronę męża Anny – Roberta Lewandowskiego, napastnika Bayernu Monachium oraz kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wielofunkcyjna przyczepka ZENO 4 w 1 umożliwia rodzicom standardowy bieg z pchaniem wózka lub bez użycia rąk, a także jazdę na rowerze i nartach biegowych. Innowacyjna funkcja hands-free pozwala na swobodny i naturalny ruch górnych partii ciała podczas joggingu. Lekki wózek biegowy AVI został stworzony z myślą o aktywności w terenach miejskich oraz nadmorskich.

- Jesteśmy naprawdę podekscytowani współpracą z Anną. Ona jest prawdziwym uosobieniem inspiracji i pasji. Kobietą niesamowicie oddaną każdej ze swoich ról, które pełni w życiu – mamy, trenerki i bizneswoman. Co więcej, czas z rodziną spędza w sposób bardzo aktywny i wartościowy, co idealnie wpasowuje się w główną ideę CYBEX SPORT – informuje Martin Pos, założyciel marki Cybex.

 

Globalna premiera kolekcji CYBEX by Anna Lewandowska ma miejsce 30 września i dostępna będzie online m.in. w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Francji oraz w wyselekcjonowanych sklepach stacjonarnych. Wiosną 2022 roku kolekcja CYBEX x Anna Lewandowska pojawi się w kolejnych sklepach na całym świecie.

O CYBEX

Niemiecka firma CYBEX, założona w 2005 roku to producent produktów dla dzieci i niemowląt. Cechami wspólnymi oferowanych produktów są bezpieczeństwo i funkcjonalność oraz najwyższa jakość i modne wzory. Dbając o to, by produkty idealnie pasowały do stylu życia rodziców, CYBEX zaskakuje jednocześnie ekskluzywnymi kolekcjami fashion - inspirowanymi najnowszymi trendami z wybiegów oraz wyszukanymi projektami haute couture. CYBEX starannie dobiera partnerów do kolejnych projektów, za każdym razem tworząc unikalne i ekscytujące kolekcje. Wcześniejsze kolekcje stworzone z projektantem mody Jeremym Scottem, top modelką Karoliną Kurkovą czy słynną marką Scuderią Ferrari wyróżniają firmę spośród innych na rynku.

Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży.

Kontakt: sport@cybex-online.com