Jego dokonania wspomina się do dziś - powstały nawet dwa filmy fabularne o Jobsie. Jednak o jego rodzinie i życiu prywatnym mało wiadomo. W biografiach podaje się jedynie, że biznesmen miał czwórkę dzieci, w tym trójkę z małżeństwa z Laurene Powell Jobs. Choć mogliby zostać celebrytami i oglądać swoje zdjęcia na łamach tabloidów, rodzina Jobsa raczej unika błysków fleszy i tylko sporadycznie pojawia się w "towarzystwie". Czyżby to miało się zmienić? Eve Jobs, najmłodsza córka legendarnego Amerykanina właśnie wystąpiła w kampanii kosmetyków.  

Córka Steve'a Jobsa reklamuje kosmetyki! Zobacz świąteczną kampanię Glossier z Eve Jobs

Eve Jobs urodziła się w 1998 roku i właśnie debiutuje w roli modelki. Amerykankę możemy podziwiać w świątecznej sesji dla marki Glossier. Oprócz niej w projekcie wzięli również udział Sydney Sweeney z serialu "Euforia" oraz Naomi Smalls ("RuPaul’s Drag Race"). 22-latka pozuje w wannie pełnej piany i pije wino. Ma na sobie jedynie złotą biżuterię. Na drugim ujęciu widać, jak maluje usta błyszczykiem od popularnej marki i ma czarne płatki pod oczy. 

Do tej pory Eve Jobs unikała mediów, było o niej głośno raczej w branżowych mediach z powodu osiągnięć w jeździectwie. W zeszłym roku magazyn Horse Sport zaliczył ją do pięciu najlepszych zawodników na świecie poniżej 25 roku życia (w światowym rankingu zajmuje 79. miejsce). Aktualnie Amerykanka studiuje na Stanford University - na tej samej uczelni, gdzie poznali się jej rodzice! Panna Jobs spotykała się przez kilka lat z synem meksykańskiego milionera, Eugenio Garzą Perezem (jego pradziadek był prezesem firmy Visa), ale w zeszłorocznym wywiadzie przyznała się, że swojego aktualnego chłopaka poznała przez instagram. 

Gdy Steve Jobs zmarł w 2011 roku, Eve miała zaledwie 13 lat. Podobno Amerykanin, tak jak Bill Gates, ograniczał swoim dzieciom dostęp do mediów społecznościowych, gier komputerowych i Internetu, co więcej, większość swojej fortuny nie pozostawił dzieciom.