Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, co w tym przypadku zdecydowanie się potwierdza. Okazuje się, że Carys Douglas, córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa, która niedawno świętowała swoje 21. urodziny, dzieli garderobę ze swoją mamą. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ 54-letnia aktorka uchodzi za ikonę stylu. Córka laureatki Oscara za drugoplanową rolę w musicalu “Chicago” chętnie korzysta z porad, ale także ubrań z garderoby sławnej mamy. W dniu swoich urodzin, które – jak wynika z jej Instagrama – spędzała w towarzystwie rodziny, pochwaliła się serią zdjęć na Instagramie. To, czego dopatrzyli się fani, potwierdza tezę współdzielonej szafy. Carys Douglas pojawiła się na urodzinowej kolacji w kreacji swojej mamy sprzed 25 lat (co oznacza, że pożyczona sukienka od Catherine jest starsza od jej córki). 

Carys Douglas zachwyca w slip dress swojej mamy Catherine Zety-Jones 

Po opublikowaniu albumu przez Carys Douglas ze swoich 21. urodzin, czujni fani natychmiast skojarzyli różową sukienkę, którą córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa nosi na jednym ze zdjęć. Aktorka pojawiła się w niej w 1999 roku na czerwonym dywanie na ceremonii wręczenia nagród MTV Movie Awards. Sukienka, która teraz należy do jej córki Carys, jest starsza niż ona sama! Różowa slip-dress z kwiatowo-koronkowymi detalami prezentuje się jednak pięknie i nie wygląda na kreację, która byłaby naznaczona czasem. 

Instagram.com/carys.douglas

Catherine Zeta-Jones również podzieliła się na Instagramie kadrami z wczesnych lat życia swojej córki i złożyła jej wzruszające życzenia. “Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej córki @carys.douglas Jesteś radością mojego życia. 21 lat obserwowania, jak stajesz się najbardziej niesamowitą kobietę, jaką jesteś dzisiaj. Jesteś darem od Boga, którego nigdy nie biorę za pewnik i cenię każdy dzień mojego życia. Dziękuję Ci za to, że jesteś. Kocham cię z całego serca. Mama”.

fot. Jim Smeal/Ron Galella Collection/Getty Images

Która z nich nosi to lepiej: Catherine Zeta Jones w 1999 roku czy jej córka Carys Douglas w dniu swoich 21. urodzin? Według nas obie prezentują się zjawiskowo. Czy w przyszłości możemy spodziewać się, że Carys pożyczy od mamy więcej kreacji? Mamy nadzieję, że tak.

fot. Samir Hussein/WireImage/Getty Images

Carys Douglas zadebiutowała na czerwonym dywanie w zeszłym roku podczas festiwalu filmowego w Cannes, gdzie (jak można się domyślić) towarzyszyła swoim sławnym rodzicom. Rodzina chętnie pozowała razem na czerwonym dywanie, a zdjęcie z tego wydarzenia stały się viralem. Carys wybrała na tę okazję białą kreację od Ellie Saab.