Znaki zodiaku w poprzednich wcieleniach:

Baran

Twoje poprzednie wcielenie to zodiakalne Ryby. Spędziłaś swoje życie jako duchowny, medium lub ktoś uzależniony od substancji psychoaktywnych, szukający kontaktu z wyższą świadomością. Byłaś oderwana od rzeczywistości. Nie robiłaś postępu w świecie materialnym. Teraz, jako Baran powinnaś przeznaczyć swoją energię na realizację wszystkich obranych celów. Żyj chwilą i nie zapominaj służyć innym.

Byk

W poprzednim wcieleniu miałaś wojowniczą duszę. Byłaś astrologicznym Baranem, który zawsze stawiał na swoim. Masz wrodzoną zdolność zwalczania własnych lęków i robienia tego, czego pragniesz, mimo wszystko. Instynkt podpowiada ci jak sobie radzić nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wyzwaniem na to życie jest spełnianie marzeń przy jednoczesnym zawieraniu kompromisów z innymi.

Bliźnięta

Niestety, w poprzednim wcieleniu zanadto skupiałaś się na dobrach materialnych. Kurczowo trzymałaś się bogactwa, jakby to właśnie od niego zależało twoje bezpieczeństwo. Każdą rzecz robiłaś po swojemu. Byłaś odporna na spontaniczność. Jako zodiakalny Byk obawiałaś się zmian, a teraz, będąc Bliźniętami, zrywasz ze wszystkim, co znane i stałe. W żywiole powietrza odpuszczasz to, nad czym nie masz żadnej kontroli. Uczysz się odrywać od ludzi lub sytuacji, do których rwą cię twoje niewidzialne skrzydła.

Rak

W poprzednich wcieleniu, jako Bliźnięta, byłaś wolnym ptaszkiem goniącym za rozgłosem. Pragnęłaś zaspokoić własną ciekawość, romansując z wieloma osobami, rozpoczynając kilka rzeczy naraz i nieustannie zmieniając wizerunek. Wolałaś płytkie relacje niż związki wymagające twojego poświęcenia. W tym życiu reinkarnowałaś do Raka w celu zebrania prawdziwej wiedzy i zastosowania jej w praktyczny sposób. Zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, szukasz tej jedynej, głębokiej miłości.