Ewa w najnowszej kampanii marki AA, poświęconej cerze wrażliwej, opowiada o sile empatii. Przyznaje, że od zawsze miała zmysły wyostrzone na wszystkie smaki życia. Do zagadnienia pielęgnacji podchodzi świadomie. Ewa Wachowicz wie, co służy jej skórze, co pomaga odzyskać równowagę duszy i ciała, a co sprawia przyjemność w codziennych rytuałach.

Pierwszym punktem beauty routine jest oczyszczenie twarzy. Ewa Wachowicz sięga po płyn micelarny z linii AA dla skóry wrażliwej. Produkt zawiera w sobie pantenol i kwas hialuronowy, przez co działa kojąco i łagodząco. Rada Ewy? Proces oczyszczania twarzy kończymy wtedy, kiedy płatek kosmetyczny jest czysty. Kolejnymi etapami codziennej pielęgnacji są masaż – tutaj pojawia się wielofunkcyjny masażer, oraz tonizowanie. Ambasadorka AA zwraca uwagę na rolę nanocząsteczek w kosmetykach po które sięgamy. Ponieważ z wiekiem nasz organizm je wypłukuje, warto mu je regularnie dostarczać.

Jako podstawę pielęgnacji Ewa Wachowicz wskazuje odpowiednio dobrany krem. W jej kosmetyczce znajdziemy krem na dzień AA Technologia Wieku 5 Repair, który został stworzony z myślą o skórze dojrzałej i procesie rewitalizacji. Pro-tip od ambasadorki AA? Nanosimy produkt ze słoiczka szpatulką na oczyszczoną skórę twarzy. Warto zainwestować również w znane z mediów społecznościowych must-have urodowe jak roller czy kamień gua sha. Ewa Wachowicz nie rozstaje się z tymi akcesoriami i rekomenduje wersje wykonane z jadeitu. 

Poza właściwą pielęgnacją, przywiązuje dużą wagę do makijażu oraz przysłowiowej kropki nad „i”, czyli perfum. Zwłaszcza w pełne słońca ciepłe dni sprawdzi się podkład AA 5 Repair z formułą opartą na opatentowanej Technologii Luteosfer. Jego ogromną zaletą jest nie tylko efekt wygładzenia, ale i nawilżenie do 12 godzin. Również od marki AA Ewa poleca rozświetlającą bazę pod make-up z olejkiem z dzikiej róży, która zapewni promienny wygląd naszej cery. To absolutny game-changer na lato! A jaki jest ulubiony zapach znanej producentki telewizyjnej? Ewa Wachowicz od lat jest wierna perfumom Montale Sensual Instinct. Nuty palonej kawy przenikają się różą, ambrą oraz cedrem, dając niezwykłe i ciepłe połączenie.