Platformy streamingowe mają nam do zaoferowania dużo więcej produkcji na najwyższym poziomie, z dobrze nakreśloną fabułą i trzymającymi w napięciu zwrotami akcji. Prześledziliśmy repertuar dostępnych aktualnie seriali i wybraliśmy dla was te najlepsze. 

"Yellowstone", Sky Showtime

 “Yellowstone jest jak Sukcesja, tylko na zewnątrz!”- powiedział Bowen Yang, jeden z aktorów w Saturday Night Life. Zamiast biur na najwyższych piętrach wieżowców na Manhattanie, w "Yellowstone" zobaczymy rozległe prerie w stanie Montana w USA. Fabuła jednak nie odbiega aż tak kontrastowo od historii rodziny Royów. Klan Dutton również obraca się wokół dziedzictwa swojego ojca, którym jest ogromne ranczo. Jego potomkowie podobnie jak w "Sukcesji" walczą o przychylność ojca (Kevin Costner), głównie dla własnego interesu.

"Ted Lasso", Apple TV

Jest to historia trenera amerykańskiego futbolu, który przeprowadza się do Anglii by objąć pieczę nad drużyną piłkarską. Podnoszący na duchu, zabawny i świeży to najczęściej wymieniane opinie o tym serialu na Filmwebie. Widzowie chwalą go za świetne pokazanie zderzenia kultur, inteligentny humor i wspaniale odegraną pierwszoplanową rolę. Nie jest to pozycja zarezerwowana dla fanów futbolu. 

"The Diplomat", Netflix 

Jeśli fabułę mielibyśmy porównywać do innego istniejącego już serialu to z pewnością pierwszą myślą byłoby "House of Cards". Główna bohaterka serialu należy do świata polityki, dyplomacji, a w jej rękach są decyzje wpływające na wiele osób. Nie znajdziemy tu rodzinnych intryg i zawiłości, ale te zastąpi skomplikowana siatka osób zaangażowanych politycznie. 

"Loot", Apple TV

Dużo mniej poważną, ale również obnażającą życie multimilionerów pozycją do obejrzenia jest "Loot". Główna bohaterka Molly Novak zostaje zdradzona przez swojego męża i decyduje się na rozwód. Rozwiązanie małżeństwa wiąże się dla niej z dużymi zmianami, staje się ona bowiem właścicielką 87 miliardowej fortuny i postanawia udowodnić, że potrafi ją sama zarządzać. Molly chwilę po rozwodzie dowiaduje się, że jest właścicielką organizacji charytatywnej, pełna determinacji postanawia oddać się pracy na rzecz innych.