#staycation

Tego lata zostajemy w kraju, a na krótkie city brakes udajemy się do naszych ulubionych polskich miast. Doskonale usytuowane hotele Sheraton w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Sopocie, hotel The Westin Warsaw, Bristol i słynny warszawski Marriott wychodzą naprzeciw tym, którzy nareszcie chcą wyjść z domu i nocleg spędzić choćby w tym samym mieście, ale w innym otoczeniu, lub myślą o krótkim pobycie w innym mieście. Obiekty są doskonałymi bazami wypadowymi do zwiedzania Warszawy, Poznania, Krakowa i Sopotu oraz okolic.

Pobyt pełen atrakcji już za 450zł

Turystyka międzynarodowa pozostaje nadal pod znakiem zapytania, przy czym głód podróżowania narasta. Stąd idea Staycation-City Break” – mówi Joanna Czechowska, dyrektor marketingu hoteli Marriott International w Polsce. Goście hoteli należących do największej sieci w tej branży, Marriott International, skorzystają z jedno- lub dwu-dniowego pobytu, a w ofercie zawarte jest śniadanie, parking, opcja wczesnego zameldowania i późnego wymeldowania, a także lunch lub kolacja.

Co w ofertach? 

Mimo tego, że aż cztery hotele ze wszystkich biorących udział w akcji są w Warszawie, to ich oferta jest zróżnicowana. Legendarny Marriott i hotel The Westin Warsaw gwarantują oszałamiający widok na panoramę miasta, w Bristolu w ramach Staycation zjemy 3-daniową kolację Chef’s Table, Sheraton Grand Warsaw proponuje nocleg w pięknej, świeżo wyremontowanej suicie i kolację w najlepszej azjatyckiej restauracji w mieście inAzia (wg. Trip Advisor).

Oferta Sheraton Grand Krakow obejmuje kolację na tarasie na dachu hotelu ze wspaniałym widokiem na Wisłę i Wawel. Sheraton Sopot, jeden z najlepiej usytuowanych hoteli w Polsce, ogłasza: jeśli zostaniecie u nas na 3 noce w czerwcu lub na 4 w lipcu, otrzymacie 20% rabatu. Sheraton Poznań kusi zaś 3-daniową kolacją w cenie 65zł (do i tak już niedrogiego noclegu – 280 zł brutto za dwie osoby).

Opis proponowanych pobytów, których koszt zaczyna się od 450zł dla dwóch osób za dobę, znajdziecie TUTAJ. Pomysłodawcy projektu proponują od razu atrakcje w mieście i wokół miasta, inspirując tym samym do poznawania Polski. Teraz jest na to doskonały czas!