OVO - niezwykłe show, które zachwyca widzów na całym świecie

Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO (po portugalsku „jajko”) emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. I ta muzyka! Bern Ceppas połączył brzmienie bossa novy i samby z funkiem, a także z muzyką elektroniczną.

Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów widzów w 155 miastach w 26 różnych krajach.

Za niezwykłe kostiumy do show odpowiedzialna jest Liz Vandal. "Owady zawsze mnie fascynowały. Kiedy byłam mała, kładłam w ogródku kamienie w pobliżu drzew owocowych i co jakiś czas podnosiłam je, by zobaczyć, kto pod nimi zamieszkał. Głaskałam gąsienice, a do domu wpuszczałam motyle. Kiedy więc dowiedziałam się, że inspiracją dla OVO są owady, od razu pomyślałam, że to idealna okazja do wyrażenia mojego uwielbienia dla tego imponującego świata". 

"To podróż do barwnego, tętniącego życiem mikrokosmosu, w którym owady pracują, jedzą, pełzają, trzepoczą skrzydłami, bawią się, walczą i szukają miłości w nieustającym, pełnym energii ruch."

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil przedefiniował postrzeganie na świecie cyrku od małego, miejskiego po znaną na świecie markę. Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością, otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie; jej nadrzędnym celem jest  wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki. Na przestrzeni lat Cirque du Soleil zainspirował ponad 215 milionów ludzi w ponad 70 różnych krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie cirquedusoleil.com.

Bilety na OVO. Ile kosztują? Daty show w Polsce

Już od dzisiaj bilety w sprzedaży dla członków Cirque Club. By dołączyć do klubu wejdź na cirqueclub.com.
 Od 11 stycznia bilety dostępne dla osób zapisanych do show newsletter na www.alterartshow.pl

Ogólnodostępna sprzedaż na cirquedusoleil.com/ovo  oraz na www.alterartshow.pl od 12 stycznia! 

Bilety na spektakle w cenie od 189 PLN.

Daty spektakli: 

GDAŃSK/ SOPOT– ERGO ARENA
21.04 19:00
22.04 15:00, 19:00
23.04 12:00, 16:00
GLIWICE- ARENA GLIWICE
28.04 19:00
29.04 11:00, 15:00, 19:00
30.04 12:00, 16:00