57-letnia Crawford zaprezentowała się w obcisłej czarnej sukience do kolan z długimi rękawami i serią pionowych wycięć w kształcie rombów, które subtelnie, ale zmysłowo odsłaniały skórę. Ograniczyła swoje akcesoria do minimum, pozwalając, by projekt sukienki i jej pewność siebie odgrywały główną rolę. Dopełnieniem stylizacji były czarne szpilki o minimalistycznym designie z zaokrąglonymi podeszwami i cienkimi paskami. Makijaż modelki był utrzymany w odcieniach nude, a gęste włosy były rozpuszczone w miękkie fale.

Dave Bennet/Getty Images

Crawford opublikowała na swoim Instagramie post z tego wieczoru, który podpisała krótko: "Nocne wyjście w Londynie", jednocześnie wyrażając uznanie dla swojej wizażystki Mary Greenwell i stylisty fryzur Sama McKnighta. Sekcję komentarzy zasypały entuzjastyczne komplementy, w tym od córki Crawford, Kai Gerber, która napisała "Hot mama!", i Christy Turlington, która wysłała trzy emoji płomienia. 

Supermodelka wrzuciła też serię slajdów z jej krótkiego wypadu do Wielkiej Brytanii, w której uchwyciła swoje spacery po mieście i wizyty w galeriach sztuki.

Serial dokumentalny "The Super Models", którego premiera na Apple TV+ zaplanowana jest na 20 września, zapowiada się na intymne spojrzenie na niezwykłą karierę Crawford i jej koleżanek supermodelek, rzucając światło na ich ogromny wpływ na kulturę i branżę mody na przestrzeni lat.