Film "Showing Up"

Aktorka pojawiła się w piątek w Cannes na premierze filmu "Showing Up", w którym zagrała główną rolę. Na czerwonym dywanie towarzyszyła jej reżyserka Kelly Reichardt. Film, który reprezentowały podczas festiwalu jest czwartym owocem współpracy kobiet. Obraz opowiada historię artystki-rzeźbiarki Lizzie, w której postać wciela się Williams. Poznajmy ją w trakcie przygotowań do wystawy, która zmieni jej dotychczasowe życie. Kobieta próbuje pogodzić zobowiązania rodzinne, karierę i przyjaźń. 

Znakomity minimalistyczny dramat o sztuce i życiu w Portland- określił film magazyn Variety

Stylizacja Michelle Williams

Michelle Williams zdecydowała się na bardzo kobiecą lekko zmodyfikowaną kreację Chanel couture, z tegorocznej kolekcji wiosna-lato. Aktorka wybrała niebiesko-białą sięgającą ziemi suknię, zwężaną pod biustem w kwiatowe zdobienia. Sukienka miała pierwotnie bufiaste rękawy, ale prawdopodobnie została zmieniona z powodu wiosennych temperatur. Suknia maxi ze względu na swoją długość i oversizowy charakter idealnie spełnia funkcję kreacji ciążowej, dając gwieździe przestrzeń do swobodnego oddychania i ruchu. Williams połączyła ją ze srebrną biżuterią i klasycznymi biało-czarnymi pantofelkami na niskim obcasie, również domu mody Chanel.

Bella Hadid nie przestaje zachwycać swoimi kreacjami w Cannes

Ciąża aktorki 

Na początku tego miesiąca aktorka ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem, reżyserem Thomasem Kailem. Para ma również rocznego syna Harta, a Michelle jest także mamą Matyldy, 16 lat, ze związku ze zmarłym Heathem Ledgerem.