O serialu "Wednesday" 

Serial skupia się na losach jednej bohaterki, córki Gomeza i Mortici Addams, Wednesday. Dziewczynka po "nieszczęśliwym wypadku", to znaczy wrzuceniu piranii do basenu gdzie kąpali się nękający jej brata koledzy ze szkoły, trafia do placówki dla outcastów. Tuż przed jej przybyciem w okolicy pojawia się niezidentyfikowane stworzenie, które morduje przypadkowe osoby. Wednesday zafascynowana zagadką i uwielbiająca mroczne sekrety decyduje się prowadzić w tej sprawie własne śledztwo. 

"Wednesday" wzbudza kolejne kontrowersje. Chodzi o scenę z tańcem, która tak spodobała się internautom

Obsada serialu "Wednesday"

W produkcji pojawiły się raczej mniej znane nazwiska, których sława zdecydowanie nabierze tempa po premierze serialu. Sławnymi aktorkami zaangażowanymi do produkcji była wcielająca się w postać Mortici, Catherine Zeta- Jones oraz grająca rolę nauczycielki Christina Ricci. Tę ostatnią kojarzyć możemy przede wszystkim z poprzedniej ekranizacji historii rodziny Addamsów, gdzie jako nastolatka wcielała się w postać Wednesday. 

"Wednesday" pobiła rekord "Stranger Things"! Widzowie spędzili miliony godzin na oglądaniu serialu w reżyserii Tima Burtona. Znamy wyniki

Getty Images

Christina Ricci komplementuje Jennę Ortegę 

To właśnie Christina Ricci zdecydowała się skomentować występ swojej następczyni Jenny Ortegi. "Jest na­praw­dę nie­sa­mo­wi­ta. Zro­bi­ła z Wed­nes­day no­wo­cze­sne­go ‚ba­das­sa’. Oso­bi­ście uwiel­bia­łam grać Wed­nes­day i je­stem bar­dzo dum­na z tej ro­li. Sądzę, że Jen­na Or­te­ga jest na­praw­dę nie­sa­mo­wi­ta. Jest od­waż­na, faj­na, i na­praw­dę pa­su­je do tej ro­li. Wed­nes­day na­le­ży te­raz do niej." powiedziała aktorka.