O restrykcyjnej diecie i morderczych treningach modelek Victoria's Secret krążą już legendy. Adriana Lima wyznała w jednym z wywiadów, że na 9 dni przez pokazem przechodzi na specjalną dietę składająca się wyłącznie z proteinowych shake'ów. Dwa dni przed imprezą pije już tylko samą wodę i ćwiczy dwa razy dziennie. 25-letnia Barbra Palvin postanowiła wynagrodzić sobie tygodniowe katusze i zamówiła torbę burgerów. Cheat-meal został osobiście dostarczony przez jej chłopaka Dylana Sprouse'a na afterparty po pokazie Victoria's Secret. Dylan Sprouse jest aktorem znanym z roli Zacka Martina w serialu "Nie ma to jak hotel". Modelka powiedziała magazynowi People, że przez ostatnie tygodnie trzymała się diety, a apetyt na fast-food zaspokajała... oglądając filmy z jedzeniem. 

Jestem wdzięczna mojej rodzinie i mojemu chłopakowi, że znieśli moje humory, kiedy byłam głodna - mówi Barbara Palvin, Aniołek Victoria's Secret.

W 2017 roku dwie youtuberki testowały dietę, jaką stosowały aniołki Victoria's Secret przed pokazem w Szanghaju. Menu przygotował trener Stephen Pasterino. Modelki dzień zaczynały od kieliszka octu jabłkowego. Na śniadanie jadły trochę awokado i grejpfruta posypanego cynamonem, a na obiad tuńczyka z gotowanymi na parze szparagami, oczywiście bez grama soli. Na kolację piły tylko wodę, bo na trzy godziny przed snem musiały odstawić jedzenie. Youtuberki przyznały zgodnie, że odczuwany głód nie był nie do zniesienia, a perspektywa idealnej figury nie jest warta tylu wyrzeczeń.

W dobie ruchu #bodypositive coraz głośniej słychać głosy oskarżające markę o promowanie i wyznaczanie nierealnych standardów piękna. W 2017 miał miejsce pokaz aktywistek, które sprzeciwiają się takim wzorcom. Dziewczyny zorganizowały pokaz tuż po Aniołkach Victoria's Secret i też wystąpiły w samej bieliźnie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KhrystyAna (@khrystyana) Sty 13, 2018 o 11:42 PST

 

 

Pokaz Victoria's Secret 2018

Pokaz Victoria's Secret 2018 miał miejsce w Nowym Jorku w Pier 94. Na scenie jak zwykle pojawiły się spektakularne instalacje i widowiskowe efekty świetlne. Po wybiegu Victoria's Secret chodziły m.in. Gigi Hadid, Sara Sampaio, Kendall Jenner. Oczy widzów skierowane były na Adrianę Limę, dla której to był ostatni pokaz Victoria's Secret w karierze. Z kolei, w Fantasy Bra ozdobionym kryształami Swarovskiego wystąpiła Elsa Hosk.