To nie tylko reklama świetnych kosmetyków do makijażu, to również "misja szerzenia miłości, radości i akceptacji." Oprócz kultowego muzyka na zdjęciach promujących produkty Charlotte Tilbury zobaczymy ikony mody oraz największe gwiazdy: Kate Moss, Jourdan Dunn, aktywistka Michaela Jae Rodriguez, wokalistka Rina Sawayama, a także siostrzenice Charlotte, Sofia Tilbury oraz Bella Tilbury. Co jeszcze wiemy o Charlotte Tilbury Holiday Campaign 2023?

Charlotte Tilbury i Elton John łączą siły! Zobacz najnowszą kampanię świąteczną kosmetyków z udziałem największych gwiazd

Elton John od dekad znany jest ze swoich oryginalnych kostiumów scenicznych i makijażu. Olśniewał nas swoim wyglądam przez wiele lat inspirując inne gwiazdy, czy światowych projektantów. Dlatego w nowej kolekcji produktów do makijażu od Charlotte Tilbury będzie dużo błysku, niesamowitych kolorów i euforii związaną z okresem świątecznym.

"Koniec sekretów. W końcu mogę ujawnić, że mój kochany przyjaciel, legenda muzyki i wizjoner, Elton John, dołączył do mnie, aby celebrować moją ulubioną porę roku i to w wielkim stylu" - mówi Charlotte Tilbury

"Elton John był dla mnie wielką inspiracją przez całe życie. To skarb narodowy, człowiek renesansu, kochany przez pokolenia geniusz muzyczny, kreator i oczywiście ikona mody. Przez lata spędziliśmy wiele wspólnych chwil (...) Pamiętam jak byłam zahipnotyzowana pewną magiczną nocą, gdy Elton śpiewał "Tiny Dancer" dla Kate Moss. Wtedy stało się dla mnie jasne, że musimy połączyć siły i stworzyć magiczną kampanię. Ponieważ tak jak makijaż, muzyka może zmienić twój nastrój, sposób myślenia i wnieść radość do życia.

W tym sezonie chcę podarować magię wszystkim i wszędzie (...) Jestem dumna, że jako marka jesteśmy oficjalnym beauty partnerem The Rocket Fund - powered by Elton John Aids Foundation. Wierzę w robienie rzeczy, które zmienią świat. To najbardziej magiczna współpraca, jaką mogłam sobie wymarzyć. Chcemy zwrócić uwagę innych na osoby najbardziej zagrożone wirusem HIV i szerzyć świat pełen miłości, szczęścia i radości" - przyznała założycielka marki kosmetycznej w oficjalnej informacji prasowej. 

W ramach tej współpracy powstała limitowana linia pomadek "Rocket Lipstick", na która składają się dwa odcienie o nazwie "Rocket Girl" oraz "Ready for lust", a także "Rock lips lip kit", czyli zestaw do makijażu ust lansowany właśnie przez Kate Moss. Warto przyjrzeć się też kosmetyczkom w stylu disco - uwaga, jest ich tylko 10 tysięcy na rynku!  W ofercie pojawi się też przepiękny kalendarz adwentowy "Charlotte's Lucky Chest of Beauty Secrets", zestaw "Pillow Talk Dreams Come True", paleta "The Beautyverse", dzięki której stworzymy makijaż w stylu "Disco Mermaid", czy minipaletka "Hollywood Blush & Glow Glide". A to nie wszystko!