Chanel Ready-to-Wear wiosna-lato 2021: inspiracje Virginie Viard

Dzień i noc, czerń i biel, przy basenie i w zaciszu sypialni - Charlotte Casiraghi w najnowszej kampanii Chanel uosabia ikonę kina. Wnuczka Grace Kelly, zainspirowała następczynię Karla Lagerfelda, Virginie Viard, która obsadziła Charlotte w iście kinowej kampanii. Historia rozpoczyna się w ciągu dnia w Monako i oscyluje między snem a rzeczywistością. Co jest prawdą, a co iluzją? 

„Rozpoczęcie zdjęć w różnych miejscach, zarówno w nocy, jak i w dzień było punktem wyjścia dla kampanii (...) Zastanawiamy się, czy ona jest prawdziwa, czy też jest zjawą błąkającą się po miejscu, do którego mogła nie w pełni należeć? (...) „Charlotte ma tajemnicze cechy, które doskonale podkreślają połączenie rzeczywistości i snu” - powiedział duet Inez & Vinoodh odpowiadający za kampanię.

Chanel haute couture wiosna-lato 2021. Rodzina jest najważniejsza

Chanel Ready-to-Wear wiosna-lato 2021: kolekcja

W kolekcji Chanel Ready-to-Wear na wiosnę-lato 2021 punktem wyjścia jest wieczorowy glamour: długa, tweedowa kamizelka bez rękawów jest noszona ze zwiewnymi spodniami. Garnitur z czarnego tweedu z satynowymi detalami pojawia się obok satynowych kreacji wyszywanych cekinami. Wyrafinowane długie kreacje z plisowanego szyfonu, wyłaniają się pod osłoną nocy obok sukienek z bawełnianego tweedu, aż następuje eksplozja radości i koloru w postaci swetra z czerwonego kaszmirowego i spodni capri.

Kolekcja Chanel Ready-to-Wear wiosna-lato 2021 jest już dostępna w butikach.