Paznokcie Chai Latte eleganckim detalem uzupełniającym kreację

Manicure artystki miał kształt „squoval”, czyli kwadratowy z zaokrąglonymi krawędziami. Paznokcie były kremowe, w odcieniu lawendy z delikatną nutą beżu. Wszystkie były w tym jednym kolorze, bez dodatkowych zdobień, nieco dłuższe niż opuszki palców. Całość prezentowała się bardzo subtelnie, elegancko i będzie dogadywać się z każdą stylizacją, nawet na co dzień.


Jak zawsze manicure gwiazdy idealnie komponował się z jej strojem. JLo miała na sobie oversizową, zamszową kurtkę z frędzlami na rękawach, która pełniła również rolę sukienki, do tego kozaki z wężowej skóry i torebkę Coach. Stylizację uzupełniła naszyjnikiem z diamentami, srebrnymi kolczykami i dużym pierścionkiem w kształcie róży obok jeszcze większego kamienia. Lopez obserwowała pokaz zza srebrnych okularów przeciwsłonecznych z przyciemnionymi szkiełkami w ciepłym tonie.

Launchmetrics/Spotlight

Jak wykonać Chai Latte Manicure samodzielnie w domu?

Paznokcie Jennifer Lopez są stosunkowo łatwe w wykonaniu. Najpierw warto usunąć wszelkie pozostałości po lakierze, czy odżywce, jeżeli takie mamy. Kolejnym krokiem jest nałożenie ulubionego olejku do skórek, aby łatwo je zmiękczyć i usunąć. Następnie należy oczyścić paznokcie, odtłuścić cleanerem, szczególnie jeżeli będziemy wykonywać je przy użyciu lampy UV. No i jedną z kluczowych czynności jest nadanie im odpowiedniego kształtu. Jak uzyskać idealny kolor? Można nałożyć lakier w jasnym lawendowym kolorze, a następnie nałożyć mleczną bazę utwardzającą, by mu nadać subtelniejszy odcień i żeby służył nam jak najdłużej tej jesieni.

Trendy zaczerpnięte ze świata kulinariów i gorących napoi świetnie sprawdzają się w urodzie, a ostatni manicure Jennifer Lopez jest kolejnym tego dowodem.