Jak nosić cętki?

STYLIZACJA #1

Ostatnio niemal we wszystkie stylizacje wplatam wygodę i streetwearowe detale. Może zostało mi to po zbyt długim siedzeniu w wygodnych czterech ścianach albo po prostu zatęskniłam za swoim stylem sprzed laty. W tym przypadku elegancką, długą sukienkę przełamałam cienką, sportową parką. Zazwyczaj zestawiam ten look z ulubioną torebką na łańcuszku i czarnymi trampkami - 50 na 50 dzięki czemu wychodząc na ulicę czuję równowagę pomiędzy przesadną elegancją i zbyt dużym 'luzactwem', którego też nie lubię, jeśli tyczy się całej stylizacji.

(sukienka LUXE FASHION, parka NIKE, trampki NIKE x Comme Des Garcons)

Jak nosić cętki? 

STYLIZACJA #2

100% klasyki, czyli to w czym leopardzie cętki odnajdują się najlepiej! Zwierzęcy print stonowany czernią to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą podczas biznesowych spotkań czy też bardziej oficjalnych wyjść dodać swojej stylizacji odrobiny szaleństwa (tak, dla niektórych ten print jest nadal odważny!). Pikowaną kurtkę ze zdjęcia uwielbiam łączyć też z T-shirtem i jeansami tworząc bardziej casualowy look na co dzień.

(kurtka i spodnie H&M, pasek &OTHER STORIES, okulary GIGI Studios, naszyjnik z muszlą ANKA KRYSTYNIAK, naszyjnik z kamieniem ELFJOY)

Jak nosić cętki?

STYLIZACJA #3

Dobra, przyznaje: trend piżamowy wymaga odwagi nawet ode mnie, szczególnie w wydaniu kontrastujących ze sobą printów. Ale… przyznajmy, że po miesiącach kwarantanny w szarych dresach (żeby nie było - nadal je lubię!) można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Zestawiając go z typowo letnimi dodatkami jak kosz czy wiklinowy kapelusz stworzymy look idealny na wakacyjne podróże. Z klasycznymi dodatkami spokojnie możemy przemierzać miejskie ulice (choć tak naprawdę obydwie wersje nadają się i tu i tu!)

(koszula i spodnie POZERKI, kosz MAKO)

ZDJĘCIA: Damian Deja