Właśnie z myślą o Tobie powstała najnowsza kolekcja od NAOKO - Shapes of Love. Projektanci marki chcą Cię namówić, żebyś kochała piękno swojego ciała i każdego dnia celebrowała swoją kobiecość. 

Kolekcja jest pełna zwiewnych i miękkich muślinów, kolorów wiosny oraz nadchodzącego lata. Dominują w niej wygodne sukienki, które idealnie dopasują się do Twojej figury i uwydatnią jej atuty. Każdy kształt kobiecego ciała jest piękny, a projekty NAOKO mają za zadanie to podkreślić. 

Shapes of Love to kolekcja pełna pięknych sukienek, w której marka zawarła najciekawsze, niepowtarzalne kwiatowe wzory, elektryzujące kolory i sprawdzone przez nią kroje. Natomiast dla dziewczynek powstały zupełnie unikatowe modele, w których poczują się jak prawdziwe księżniczki. 

Chociaż ta romantyczna i rozczulająca kolekcja to głównie sukienki, oprócz nich firma postawiła również na pasujące do siebie bluzy dla mamy i córki oraz kolorowe scrunchie. Wygodne i oryginalne bluzy kangurki umilą Wam każdą chwilę razem, szczególnie tę, gdy nawet nie zauważycie, że zrobiło się już na tyle późno i chłodno, żeby ubrać coś ciepłego.

Dumną ambasadorką kolekcji jest Anna Dereszowska, która niedawno ponownie została mamą i chętnie zgodziła się wziąć udział w sesji zdjęciowej promującej Shapes of Love. Aktorka doskonale rozumie idee przyświecającą stworzeniu przez NAOKO kolekcji i idealnie odnalazła się w roli modelki, przekładając na to swoje doświadczenia z najważniejszej życiowej roli – matki. Sesja z udziałem Anny Dereszowskiej powstała w malowniczej scenerii Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą.

Kolekcja Shapes of Love to hołd dla wszystkich matek, wszystkich z Was, które matkami pragną zostać, będą nimi wkrótce, bądź też dla tych, które tego nie planują, ale chcą się dobrze czuć w swoim ciele i odpowiednio do niego dobranych stylizacjach. Na koniec to przede wszystkim hołd dla bezgranicznej i bezwarunkowej miłości!