To nie pierwszy raz, kiedy któraś z popularnych sieciówek wypuszcza produkt wprawiający internautki w zakupowy szał. Tym razem o świątecznej sukience mówią wszyscy (przynajmniej na TikToku). Każdy filmik pokazujący choćby jej urywek, od razu staje się viralem.

@vjennifernguyen cutest holiday dress from @H&M #holidaydress #holiday #christmas #hm #dress #fashion #ootd #fyp #foryoupage #ootd #shopping ♬ origineel geluid - 𝐒𝐏𝐄𝐃𝐂𝐕𝐒𝐌𝐈𝐂𝐒

Mimo ogromnej popularności błyszczącej kreacji, internautki mają podzielone zdania na jej temat. Jedna grupa to miłośniczki, które jednogłośnie okrzyknęły ją "sukienką sezonu", zaś przeciwniczki twierdzą, że produkt ma zły skład i jest niesamowicie tandetny. 

Cekinowa sukienka z H&M

H&M/ serwis prasowy

W tym sezonie pożądanym elementem świątecznej garderoby jest biała sukienka z cekinami od H&M. Niewinnie wyglądający z przodu projekt, zaskakuje uroczym tyłem, na którym umieszczono dużych rozmiarów wiązaną czarną kokardę. Okrągły dekolt, długie rękawy i głęboki tył w kształcie litery V sprawiają, że jest naprawdę zjawiskowa. Mieniąca się kreacja w długości do połowy uda nie potrzebuje wymyślnych dodatków, ponieważ sama robi ogromne wrażenie. Najlepiej wygląda w połączeniu z szpilkami typu kitten lub delikatnymi balerinkami. 

H&M/ serwis prasowy

Pracuję w H&M i przysięgam, że dostajemy niezliczone ilości pytań o tę sukienkę. Ponad 50 telefonów dziennie, a nie zliczę ile dziewczyn przyszło o nią zapytać w sklepie... 

Ogromne zainteresowanie odbija się niestety na jej dostępności (a raczej jej braku). Viralowe ubranie na oficjalnej stronie sieciówki kosztuje 259,99 złotych, ale pozostaje wyprzedane w każdym rozmiarze.

Kup i sprzedaj dwa razy drożej

@ashleightxyla And they get so mad when you send an offer for the original retail price😂 #hm #hmviraldress #vinted #fyp ♬ Laughing - Gianluca Marino

Jak się okazuje na sukience można sporo zarobić. Na TikToku znajdziemy mnóstwo prześmiewczych filmików porównujących oryginalną cenę sukienki z niekiedy dwa razy droższymi propozycjami z vinted.

"To absurd! One chyba oszalały, że sprzedadzą sukienkę z plastiku (od redakcji: skład to w 96% Poliester, a w 4% Elastan) za podwójną cenę" - czytamy w komentarzach. 

Trzeba przyznać, że sukienka urzeka uroczym designem i idealnie pasuje do klimatu najbliższych miesięcy. Jednak dla tych, którym na widok viralowego projektu H&M nie zabiło mocniej serce, wyselekcjonowanych kilka perełek, w tym nie tylko sukienek. W bonusie, nie trzeba biec po nie sprintem do najbliższego sklepu, a sprawią, że zachwycisz wyglądem przy świątecznym stole.