Catering na święta: U Fukiera

Świąteczny catering zamówicie w jednej z najbardziej znanych restauracji w Warszawie - "U Fukiera" (bywali w niej m.in.: Claudii Schiffer, Javier Solana, Henry Kissinger, Catherine Deneuve, Naomi Campbell). Miejsce należące do słynnej restauratorki Magdy Gessler promuje polską kuchnię. Na święta kucharze "U Fukiera" przygotowali typowe wigilijne potrawy takie jak np.: karp faszerowany po żydowsku, pierogi, sałatkę jarzynową, różne rodzaje śledzi czy barszcz czerwony. Z bardziej ekscentrycznych dań w karcie znajdziecie: tort kurnik (bliny przekładane pasztetem), pielmieni z jesiotrem, tatara ze śledzia cherry z pieczonymi pomidorami czy kapustę z grzybami i pigwą.
Zamówienia na świąteczne potrawu "U Fukiera" możecie składać do 21 grudnia.

Ile kosztuje świąteczne menu w restauracji "U Fukiera"? Za litr barszczu zapłacicie 25 zł, 0,25 kg karpia kosztuje 30 zł, a sałatka jarzynowa 40 zł (za 0,5 kg). Pełne świąteczne menu "U Fukiera" znajdziecie w naszej galerii.

Catering na święta:  Restauracja Polska Różana

Do "Restauracji Różana" przychodzimy nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale także przytulny klimat, który panuje wewnątrz. W "Różanej" zawsze znajdziecie świeże kwiaty i haftowane obrusy. Chętnie przypomnimy sobie o tej atmosferze podczas domowych świąt. Kawałek "Różanej" możecie mieć w swoim domu, jeśli zamówicie specjalne menu świąteczne. W karcie znajdziecie m.in. pasztety, pierogi, barszcz, swiąteczne wypieki, a także "rarytas" resteuracji - marynowaną paprykę. 

Ile kosztuje świąteczne menu w "Restauracja Polska Różana"? Marynowane ryby w słoiku kosztują 42 zł, za danie główne zapłacicie 4 zł za porcję, a za przekąski około 25 zł. Pełne świąteczne menu "Restauracja Polska Różana" znajdziecie w naszej galerii.

Catering na święta: Juice Press People

Jesteście na diecie i macie zamiar w święta jeść tylko pyszne i zdrowe rzeczy albo chcecie na swoim stole postawić jedynie wegetariańskie dania? Zajrzyjcie do Juice Press People. W weekendy jemy tam smoothie i kanapki z awokado, a na święta zamówimy od Juice Press People pasztet z żurawiny, tartę z burakiem, pieczarki nadziewane orzechami i fit słodkości - ciasto z suszonych owoców albo dyniowy piernik.

Ile kosztuje świąteczne menu w restauracji "Juice Press People"? Słodycze kosztują tu od 20 zł do 90 zł, a za dania trzeba zapłacić od 45 zł do 75 zł. Pełne świąteczne menu "Juice Press People" znajdziecie w naszej galerii.

Catering na święta: Słodki Słony

Macie ochotę zamówić na święta słodkości? Zajrzycie do cukierni "Słodki Słony" za którą odpowiada Lara Gessler, córka Magdy Gessler. W świątecznej ofercie "Słodki Słony" znajdziecie klasyczne świąteczne ciasta, m.in. sernik czy piernik, a oprócz nich do wyboru macie: kruche ciasteczka, strudel malinowy czy placek drożdżowy.

Ile kosztuje świąteczne menu w restauracji "Słodki Słony"? Ceny ciast w "Słodki Słony" za niecały kilogram wahają się od 50 do 100 zł. Pełne świąteczne menu "Słodki Słony" znajdziecie w naszej galerii.

Menu świąteczne w "Słodki Słony" / fot. mat. prasowe

Catering na święta: Zoni

Aleksander Baron - szef kuchni, który odpowiada za dania w restauracji "Zoni" dla klientów przygotował specjalne świąteczne menu. Na co dzień Baron tradycyjne przepisy kuchni polskie miksuje z kulinarnymi trendami. Podobnie wygląda menu cateringu na święta. W ofercie znajdziecie m.in.: pasztet z kapłona, śledzia z przyprawami korzennymi, kapustę duszoną z borowikami i porto czy pâté z kaczej wątroby. 

Ile kosztuje świąteczne menu w restauracji "Zoni"? Za uszka z borowikami i kapustą (24 sztuki) zapłacicie 38 zł, za kilogram masy makowej z orzechami i rodzynkami - 48 zł, a kapusta duszona w porto to koszt rzędu 64 zł.Pełne świąteczne menu "Zoni" znajdziecie w naszej galerii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ZONI (@zoni.today) Gru 10, 2018 o 9:06 PST

Catering na święta: Restauracja Dom Polski

Inspiracją dla kuchni w "Domu Polskim" są: "natura, stare książki kucharskie i dawno zapomniane receptury". W świątecznym menu restauracji znajdziecie duży wybór tradycyjnych dań - od ryb (na zimno i ciepło) po zupy i desery. W karcie cateringu na wynos nie zabrakło także mięs oraz smalcu. Wegetarianie mogą zamówić w "Domu Polskim" świątecznego burgera jaglanego z pestkami albo grillowane warzywa.

Ile kosztuje świąteczne menu w "Restauracja Dom Polski"? Przekąski kosztują tu około 20-50 zł, ceny dań głównych wahają się od 25 do 100 zł. Pełne świąteczne menu "Restauracja Dom Polski" znajdziecie w naszej galerii.

Catering na święta: "Warszawa Wschodnia"

Chociaż słynna restauracja Mateusza Gesslera "Warszawa Wschodnia" nie ma menu stricte świątecznego, to goście mogą zamówić potrawy z regularnej karty dań specjalnie na święta. Do wyboru mają m.in.: pierogi z kaczką, pierogi z kapustą i grzybami, śledzia macerowanego w oleju lnianym czy karpia po żydowsku.

Ile kosztuje świąteczne menu w restauracji "Warszawa Wschodnia"? Za polędwiczki jagnięce zapłacicie 78 zł, za pierogi 36 zł, kaczka pieczona z jabłkiem to koszt rzędu 64 zł, a cena śledzia to 29 zł za porcję.