Festiwal w Cannes każdego roku przyciąga wiele gwiazd i znanych osobistości. Jest także okazją do tego, by przyjrzeć się bliżej ich stylizacjom, makijażom i fryzurom. Nie ma co ukrywać, że to właśnie one są dla nas często inspiracją do zmian. Poszukujemy ciekawych pomysłów wizażu, a kto podsunie nam ich więcej niż wystylizowane do perfekcji gwiazdy festiwalu? 

W tym roku przez 11 dni z uwagą obserwowaliśmy co dzieje się na czerwonym dywanie. A działo się dużo. Jeśli więc śledzisz najnowsze trendy i poszukujesz niebanalnych fryzur - zobacz najciekawsze stylizacje z Cannes.

Dla posiadaczek krótkich włosów:

Jeśli masz krótkie włosy, interesującą propozycją może okazać się: luźna i dziewczęca fryzura w stylu Audrey Tautou, bardziej elegancka fryzura inspirowana latami 20. Tais Araujo lub bardziej awangardowa stylizacja Tildy Swinton.

Dla posiadaczek włosów o średniej długości:

Jeśli twoje włosy sięgają ramion - zwróć uwagę na fryzury: Mili Jovovich. Aktorka postawiła zarówno na nonszalański romantyzm jak i klasyczną elegancję. Jeśli chcesz czuć się swobodnie - weź przykład z Karlie Kloss, a jeśli bardziej szykownie - z Kat Graham. Uniwersalnym rozwiązaniem jest także gładkie upięcie Lei Seydoux, czy Bianci Balti.

Dla posiadaczek długich włosów:

Wy macie największe pole do popisu. Do wyboru fale, loki czy bardziej oryginalne -misterne upięcia z warkoczami. W tym roku zwróciliśmy uwagę na Nicole Kidman, która każdego dnia prezentowała się na czerwonym dywanie w zupełnie innej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługuje fantazyjny warkocz zapleciony w mały koszyczek. Jeśli poszukujecie fryzury wielofunkcyjnej, a przy okazji bardziej wakacyjnej, godny polecenia będzie luźny warkocz Cheryl Cole lub koński ogon Evy Longorii.

Więcej propozycji znajdziecie w galerii >>

 

Czytaj też:

Ambasadorki L'Oreal w Cannes>>

Makijaże ślubne - trendy wiosna/lato 2013>>

Fryzury gwiazd - pomysłowe cięcia>>