„Calzedomania – celebracja nóg” stanowi szereg eventów oraz pokazów na żywo poświęconych rajstopom. Marka zaprasza wszystkich do tej celebracji, albowiem oficjalny pokaz, poprzedza otwarty casting na najpiękniejsze nogi w Mediolanie. Już 9 września klienci i fani marki, będą mieli okazję stać się częścią włoskiego tygodnia mody, biorąc udział w selekcji.

Powrót do rodzinnych Włoch, marka Calzedonia pochodzi z Verony, na pewno przyciągnie wiele zainteresowanych oraz doda wyjątkowości całemu wydarzeniu.

Poprzednia edycja odbyła się w Palais Brongniart i była odejściem od tradycyjnej formy pokazu. Na gości, wśród których była między innymi aktorka Shay Mitchel, dziennikarka Anne Dello Russo oraz influencerka Chiara Ferragini, czekał specjalnie przygotowany performance. Zgodnie z myślą przewodnią wydarzenia jaką stanowi celebracja nóg, wnętrze pałacu wypełniło ponad 60 tancerzy i akrobatów, którzy ubrani w rajstopy Calzedoni, prezentowali modele w akcji. Poza występami goście mogli także zatracić się w pokoju luster, czy podziwiać instalacje artystyczne.

Tegoroczna edycja Calzedomani, dzięki otwarciu drzwi pozwoli na celebracje kobiecości w każdym jej wydaniu.