W ten sposób, klimat słynnego włoskiego baru i kawiarni zdołali już odtworzyć w Nowym Jorku, Moskwie i w Londynie. Teraz przyszedł czas na Warszawę. Z tej okazji na cztery tygodnie modna warszawska restauracja Regina Bar zmienia się w  Caffè Torino by Martini. To właśnie tam każdy będzie mógł poznać bliżej wyjątkową kulturę aperitivo

Caffè Torino by Martini: wnętrze
W Regina Bar zmienił się po pierwsze wystrój. We wnętrzu pojawił się nowy kolor - chłodny rozbielony błękit. Do tego złote metalowe fotele i plakaty autorstwa znanych włoskich ilustratorów, takich jak Giuseppe Riccobaldi Del Bava czy Mario Gros. Grafiki ze starych plakatów zostały także nadrukowane na pocztówki, które bezpłatnie w Caffè Torino by Martini będzie można wypisać i wrzucić do specjalnej czerwonej skrzynki (znajdziecie ją przy barze). Stamtąd zostaną wysłane w wybrane przez was miejsce.

Caffè Torino by Martini: drinki
W Caffè Torino można spróbować klasycznych włoskich koktajli, z Negroni na czele. Wszystkie koktajle są przygotowane na bazie wyjątkowych odsłon wermutów z rodziny Martini - Riserva Speciale: AMBRATO & RUBINO. O specjalną kartkę drinków zadbał światowej sławy barman - Simone Caporale. Dodatkowo, co tydzień zostanie ona uzupełniona o interpretacje najlepszych barmanów z Polski i zagranicy, m.in. Moniki Berg, Rana Van Ongevalle, Anity Otłuszyk czy barmanów z Wody Ognistej.

Caffè Torino by Martini: karta
Z okazji otwarcia w Warszawie Caffè Torino powstała także specjalna karta włoskich przekąsek, która została dopasowana do koktajli Martini. Przygotował ją Szefa Kuchni Regina Bar oraz osoby zaproszone do współpracy przy projekcie. 

Miejsce: Caffè Torino by Martini, Regina Bar, ul. Koszykowa 1, Warszawa
Czas trwania: 20 września do 13 października 2018 r.