Przed Wami pełna zachwytów lista sezonowych must have z najnowszej kolekcji Kazar x Kasia. Enojy!

Stylowy duet 

Noszenie torebek do pary modne jest już któryś sezon. Polską matką chrzestną tego trendu jest Kasia Sokołowska, która wraz z marką Kazar co kolekcje projektuje ultrastylowe torebki w kilku rozmiarach, które potem potem świetnie ze sobą łączy i nosi w duetach.

Wśród naszych ulubieńców znalazły się worki - w ofercie Kazar dostępne są w kilku odcieniach, m.in. khaki i kości słoniowej:

Prosta forma

Jest na tyle uniwersalny, że dopasuje się i do pluszowych płaszczy, i do sportowych wiatrówek, a do tego na tyle duży, że zbierzecie go ze sobą ze sobą i do biura, i na weekendowy wypad za miasto - prosty w formie shopper z nowej kolekcji Kazar x Kasia ląduje na szczycie naszej jesiennej listy must-have

Na supeł

Do białych botków i kozaków wzdychamy już kilka dobrych sezonów, jednak takich, jak w kolekcji Kazar x Kasia nie widziałyśmy już dawno. I szczerze przyznajemy, że przy tym modelu serce zabiło nam nieco mocniej - miękka, pięknie układająca się na łydce cholewka, fantazyjne wiązania, dbałość o detale...

PS Są dostępne również w czerni i brązie!

Dawka energii

Soczyste mango to jeden z tych odcieni, którym jesieniom uzupełniamy modowe braki energii. W takim towarzystwie nawet deszczowe popołudnie wydaje się jakieś takie przyjemniejsze ;) 

Z miłością...

...do tego modelu obnosimy się już trzecią kolekcję! Klapki projektowane przez Kasię Sokołowską to jedne z najwygodniejszych butów na obcasie, jakie miałyśmy w swojej szafie. Serio! No ale kto może zrobić to lepiej, niż właśnie Kasia? 

Klasyczna i charakterna

Piękne okulary wydają się być jednym z tych akcesoriów, o które naprawdę trudno. Te mają w sobie wszystko - są bardzo klasyczne i eleganckie, ale jednocześnie (dzięki swojej wielkości i grubości oprawki), szalenie ciekawe i stylowe. Przepadłyśmy! 

Ideał cholewki

W przypadku tego modelu nasze słowa będą raczej zbędne. Ta cholewka, ten obcas, to wykończenie! Nic dodać, nic ująć.

Czytaj też: Miejski przewodnik: 6 ulubionych miejsc Kasi Sokołowskiej w Warszawie>>