16 listopada miała miejsce oficjalna inauguracja nowej współpracy Volvo Car Warszawa i Deseo. Na parterze dwupoziomowego salonu znalazła się przestrzeń, której nie ominie obojętnie żaden miłośnik słodyczy. Tutaj uwielbienie dla słodkości sięgnęło zenitu. Mamy do czynienia z małymi dziełami sztuki cukierniczej. Każde ciastko przypomina niewielką, kolorową rzeźbę. Jest coś dla wielbicieli karmelu, pannacotty, owoców, białej i ciemnej czekolady. Do tego karta kaw i innych napojów. Wprawdzie Deseo ma już w Warszawie kilka lokalizacji, ale w showroomie samochodowym cukiernicy zagościli po raz pierwszy. Na otwarcie przybyli tłumnie przyjaciele marek Deseo i Volvo.

O Volvo Car Warszawa

Mat. prasowe

Volvo Car Warszawa to unikalna formuła salonu-studia w centrum miasta. Punkt działa od 2018 roku i sprzedaje kilkaset samochodów rocznie. Jednocześnie przestrzeń salonu jest miejscem licznych spotkań. W przeszłości odbywały się tu koncerty muzyczne oraz premiery nowych modeli. Podczas Nocy Muzeów eksponowano w nim najstarsze i najpiękniejsze modele marki. W salonie organizowano też spotkania biznesowe i kulturalne. Ostatnio trwa cykl spotkań z youtuberami i blogerami, które przyciągają do Volvo Car Warszawa rzesze spragnionych wiedzy ludzi. Wraz z rozpoczęciem współpracy z Deseo, salon wydłużył godziny otwarcia. Część restauracyjna jest otwarta w dni powszednie w godzinach 8.00-21.00, natomiast w weekendy: 11.00-21.00.

O Deseo

Mat. prasowe

Deseo Patisserie & Chocolaterie to cukiernia założona w 2015 roku przez pasjonatów podróży i jedzenia - Łukasza Smolińskiego i Natalię Sitarską, którzy obie pasje połączyli, przekładając smaki poznane w różnych zakątkach świata na cukiernicze dzieła sztuki.

Cukiernia szybko podbiła serca Warszawiaków, rozkochując ich w deserach typu petit gateau. Deseo na przestrzeni ostatnich 7 lat stało się rozpoznawalną marką z pięcioma lokalami w Warszawie i jednym w Poznaniu.

Oferta Deseo idealnie wpisuje się w profil działalności Volvo Car Warszawa. Za dnia kawiarnia będzie dostępna nie tylko dla klientów, ale dla wszystkich osób pragnących skosztować jej słodkich specjałów. Marka zapewni też oprawę kulinarną wszelkich wydarzeń odbywających się w przestrzeni salonu.