Centra outletowe Fashion House Outlet Centre na pewno znacie, jeśli uwielbiacie stylowe marki, a nie lubicie przepłacać. To w nich mieszczą się luksusowe i popularne butiki, które na co dzień oferują swoim klientom zniżki nawet do 70%. Tu nie trzeba czekać na wyprzedaże!

Wraz z Fashion House Outlet Centre mamy dla Was niespodziankę - instagramowy konkurs "Butik, który mnie inspiruje", w którym można wygrać cenne vouchery na zakupy, niezależnie od tego, czy odwiedzacie centrum w Warszawie, Gdańsku, czy w Sosnowcu. Łącznie czeka na Was aż 9 cennych bonów na zakupy w Fashion House Outlet Centre w trzech miastach (I nagroda w każdym mieście: voucher o wartości 1000 zł, II i III nagroda w każdym mieście: voucher o wartości 500 zł).

Fashion House

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Po pierwsze polub na Instagramie profil @ellepolska a potem pokaż nam butik, który Cię inspiruje. Odwiedź jedno z centrów handlowych Fashion House Outlet Centre (w Warszawie, Gdańsku lub Sosnowcu) i zrób sobie zdjęcie w otoczeniu sklepu, który lubisz najbardziej. Fotografię dodaj na swoje konto na Instagramie opisując je @ellepolska i #fashionhousewarszawa lub #fashionhousegdansk lub #fashionhousesosnowiec w zależności od miejsca, w którym się znajdziesz. Masz czas do 17 listopada!

Ze zgłoszeń z każdego Fashion House Outlet Centre wybierzemy 3 najlepsze zdjęcia, a ich autorzy dostaną tysiące złotych na zakupy!

NAGRODY

I nagroda w każdym mieście: voucher o wartości 1000 zł
II i III nagroda w każdym mieście: voucher o wartości 500 zł 

WYNIKI KONKURSU:

 

FHSosnowiec

I miejsce – p_ivonia
II miejsce – theferens
III miejsce – lucoctober

FHGdańsk

I miejsce – blady313
II miejsce – emilyimagination
III miejsce – sabiliss

FHWarszawa

I miejsce – rbajka
II miejsce – emilkietzman
III miejsce – t.posluszna

Gratulujemy - z laureatami skontaktujemy się przez Instagram i drogą mailową. 

 

REGULAMIN KONKURSU_FH.docx