Nagrody filmowe to nie tylko święto kina, ale i mody. To wiemy od dawna, a na takie okazje jak Oscary, Złote Globy czy właśnie nagrody BAFTA gwiazdy przygotowują się tygodniami. Celebrytki pozują na czerwonym dywanie w najnowszych kolekcjach od luksusowych domów mody albo specjalnie zaprojektowanych kreacjach na tę okazję. W Londynie właśnie przyznano prestiżowe statuetki BAFTA 2023, ale sporo mówiło się też o stylizacjach zaproszonych gości.

Millie Brady założyła na galę BAFTA 2023 totalnie prześwitującą suknię. Było widać jej bieliznę! Czy gwiazda popełniła gafę?

Księżna Walii olśniła wszystkich w białej sukni, którą miała już na sobie zestawiając ją z czarnymi rękawiczkami i kolczykami z Zary (!), Anya Taylor-Joy zaskoczyła wszystkich swoim wyborem stylizacji od Schiaparelli, za to Florence Pugh zdecydowała się na pomarańczowy komplet. Sporo się mówi również o Millie Brady. Choć gwiazda takich produkcji jak "Spod powierzchni", "Upadek królestwa", czy "Duma i uprzedzenie i zombie" nie była nominowana w żadnej kategorii, to sporo mówi się o jej sukni. Od miesięcy hitem wśród celebrytek są stylizacje typu "sheer dress", które odkrywają wiele. Bardzo wiele, a nawet czasem za dużo... Czy tak było w tym przypadku? Czarna suknia od Miu Miu pokazała nie tylko idealną figurę Brytyjki, ale i bieliznę. 

Millie Brady w sukni Miu Miu na gali BAFTA 2023

Efekt wow gwarantowany, ale czy granica dobrego smaku została przekroczona? Zdania są podzielone. Jednak fakt jest faktem - ten trend lansuje coraz więcej gwiazd. W poprzednich tygodniach i miesiącach głośno było o kreacjach Anne Hathaway, Emily Ratajkowski, Olivii Rodrigo, Salmy Hayek czy Rity Ory. A to tylko początek długiej listy nazwisk. Czy to oznacza, że aktorki i piosenkarki zaraz będą pozować na czerwonym dywanie w bikini? Mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie. A sama Millie Brady na after party Netfliksa pojawiła się już w zupełnie innym looku, a przynajmniej bardziej zachowawczym. Zobaczcie poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@dayaruci)

Triumfatorem gali BAFTA 2023 był film "Na zachodzie bez zmian", który zdobył aż siedem statuetek. W czterech kategoriach wygrała produkcja "Duchy Inisherin" z Colinem Farellem oraz "Elvis". Najlepszym aktorem pierwszoplanowym został Austin Butler a aktorką Cate Blanchett. Za to wschodzącą gwiazdą kina została znana z serialu "Sex Education", Emma Mackey.