Nieco ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Kim Kardashian jest fanką ,,Bridgertonów". Wygląda na to, że wyjawienie tej informacji przez gwiazdę zainspirowało Nicolę Coughlan do ujawnienia kilku sekretów. Serialowa Penelope podała, że Featheringtonwie byli wzorowani na Kim i jej słynnej rodzinie.

"Bridgertonowie 2" na Netflix. Co wiemy o kolejnym sezonie serialu? Poznaj wszystkie informacje dotyczące kontynuacji tytułu

Co łączy „Bridgertonów” z rodziną Kardashianów? Nicola Coughlan zdradza szczegóły powstawania hitu Netflixa

„(...) czy Kim Kardashian wie, że Kardashianie byli ogromną inspiracją dla Featheringtonów i rozmawialiśmy o nich cały czas podczas prób? Ponieważ czuję, że powinna o tym wiedzieć". - napisała na Twitterze Nicole Coughlan.

Na odpowiedź Kim nie trzeba było długo czekać... „OMG, zemdleję!!!!!! Czy to czyni mnie honorową księżną w Bridgertonach? Jestem królową gorsetu!” - zatweetowała Kardashianka. „Czy mogę przyjść na przymiarki?! To zmieniłoby całe moje życie! Kocham cię, Lady W!” - dodała. Aktorka odpowiedziała, że byłoby wspaniale, gdyby Kim pojawiła się na planie serialu.


Nicola kontynuowała wymianę tweetów z Kim. Wspomniała, że ​​Penelope jest inspirowana samą Kardashianką, a Lady Whistledown uważa, że w tym sezonie nie ma sobie równych.

To nie koniec tajemnic zza kulis ,,Brigertonów"...

„Wiedziałaś, że Mr. Pearl wykonał gorset dla Ciebie na Met Galę, a potem dla mnie do Bridgertonów?” – napisała Nicola, nawiązując do słynnego twórcy gorsetów, jakim jest Pan Pearl. „Byłaś częścią świata Bridgertonów znacznie szybciej, niż ci się wydaje!” – wyznała z podekscytowaniem aktorka.


Po reakcji Kim wnioskujemy, że nie spodziewała się informacji, że ​​siostry Penelope, Filippa i Prudence Featherington oraz ich rodzice byli inspirowani jej sławną rodziną.

Do rozmowy Nicole i Kim dołączył sam Netflix, który napisał, że z przyjemnością zaprasza Kim na plan i przymiarki do serialu...

Dlaczego Regé-Jean Page nie wystąpi w serialu "Bridgertonowie 2"? "Aktor otrzymał propozycję zagrania w kilku odcinkach, ale..." Poznaj najnowsze szczegóły