Sezon Lwa napawa poczuciem ekscytacji. Wiąże się to ze szczególnym zjawiskiem nazwanym na cześć tego znaku zodiaku. Mowa o duchowym portalu 88, w astrologii znanym jako "Brama Lwa", który otworzy się 8 sierpnia. Wtedy zatrze się granica pomiędzy światem mistycznym i materialnym. W numerologii 88 wskazuje na połączenie między niebem a ziemią. Umożliwia wzniesienie na wysokie wibracje sprawiające, że marzenia nagle stają się prawdą. 

Chociaż brama Lwa jest najpotężniejsza dnia 08.08, można popracować z nią w dowolnym momencie do 12 sierpnia.

Brama Lwa - czym jest portal 88?

Brama Lwa to dar od Wszechświata. Zesłanie energii i potrzebnego wsparcia. Numerologiczna ósemka wskazuje na równowagę, praktyczność, siłę, cel oraz determinację. Nic w jej wibracji nie jest powierzchowne. Czas zacząć budować przyszłość, bez pośpiechu, by pozwolić rozwijać się temu, co nadchodzi. W astrologii numer 8 jest połączony z Saturnem oraz Bramą Lwa prowadzącą do Syriusza, starożytnej gwiazdy na niebie. Saturn to surowy nauczyciel zodiaku. Przypomina nam o przeznaczeniu i tym, że nie można pomijać życiowych lekcji. Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd, znaną jako nasze Duchowe Słońce. Swoim blaskiem oświetla prawdy, którymi kierują się nasze ponadczasowe dusze.

Syriusz to "duchowe słońce" sprowadzające na Ziemię korzystne wibracje. 

W starożytności wierzono, że energia Syriusza niesie ze sobą zaawansowaną mądrość. Tę wiedzę należy wykorzystywać, gdy Syriusz z całą mocą zabłyśnie na niebie. Letnie pojawienie się Syriusza było traktowane jako święte wydarzeniem i w wielu kulturach oznaczało nowy rok. W Egipcie ten moment zbiegał się z powodzią Nilu. Niegdyś uważano to za dobrobyt oraz oznakę płodności Matki Ziemi. Na całym świecie, od Majów, po Sumerów, Babilończyków i plemię Dogonów, istnieje silny związek z tą niebieską gwiazdą. Podczas gdy słońce przesyła światło do naszych ciał fizycznych, światło Syriusza dotyka naszych dusz. Właśnie dlatego Brama Lwa przynosi przebudzenie i podnosi świadomość. 

Gwiazda Syriusz i nieskończone dary ósemki

Brama Lwa to symboliczne światło na końcu tunelu, które z nadzieją prowadzi nas przez ciemność. W naszej podróży przez życie większość dni spędzamy na szlakach zacienionych drzewami. Liczne wyzwania i nagłe zwroty akcji sprawiają, że zbaczamy z pierwotnej drogi. Trudno nam dostrzec właściwy kierunek, gdy nie mamy siły przedostać się przez mrok. Portal Lwa zachęca, aby zajrzeć w głąb siebie. Wskazuje nam wewnętrzne światło przewodnie i pomaga odkryć prawdziwe powołanie. Jest kompasem prowadzącym nas do przyszłości, jakiej tak bardzo dla siebie pragniemy. Pora wyłączyć złą nawigację, by dać się poprowadzić przez siłę wyższą. Energia liczby 8, Słońca w Lwie i gwiazdy Syriusz zsyła na Ziemię wysokie wibracje, do których wszyscy możemy się dostroić. 

W numerologii ósmy dzień ósmego miesiąca jest bardzo duchowym i naładowanym czasem.

Liczba 8 reprezentuje nieskończoność. Bezgraniczną jaźń, wieczną podróż oraz świadomą przeznaczenia część naszej osobowości. Duszę, która żyła i będzie egzystować jeszcze na długo po tym wcieleniu. Ósemka jest także związana z obfitością, mocą, pracą czy podświadomością. Dzień 08.08 to potężny czas na oczyszczanie energii i przestrzeni. 

Co zrobić 8 sierpnia? Rytuały

Potraktuj portal 88 jako duchowe okno możliwości. Warto skorzystać z wielkiego potencjału, którym emanuje Brama Lwa. 8 sierpnia to jeden z najlepszych dni w roku na manifestacje, ale co powinniśmy zrobić, by je wzmocnić? Lepiej dobrze się przygotować i uważnie przemyśleć, o co poprosić Wszechświat. Syriusz w połączeniu ze Słońcem w znaku Lwa, zbliżającą się pełnią oraz ósemką stworzy energię, która natychmiast zamanifestuje to, czego pragniemy. 

Wykonaj medytację 8/8 i rytuał ustalania intencji. Ustaw minutnik na osiem minut i spróbuj oczyścić swój umysł z wszelkich ograniczających myśli. Skoncentruj się na osiąganiu sukcesu, który symbolizuje liczba osiem. Daj się pokierować odwadze Lwa. Po 8-minutowej medytacji zapisz na kartce swoje najwspanialsze cele. Na końcu wymień osiem kroków, które możesz wykonać już teraz, aby rozpocząć proces ich realizacji.

Popracuj z kryształami. Ładowanie kryształów swoimi intencjami łączy nas z mocą Ziemi i wysokimi wibracjami, którymi emanuje Brama Lwa. Wybierz do tego kryształ przezroczysty, żółty lub złoty. Najlepiej zadziała selen, piryt, kwarc lemuryjski lub cytryn.

Oczyść swoje wnętrze. Portal Lwiej Bramy aktywuje czakrę serca. Stare lub obecne rany emocjonalne nareszcie mogą zostać wyleczone. Uwolnij się od żalu i smutku, który obciąża twoje serce. Poczytaj jak otwierać i usuwać blokady na tej niezwykle ważnej czakrze. 

Obudź swoje trzeciego oko. Brama Lwa aktywuje również czakrę trzeciego oka. Możesz mieć silne przeczucia lub otrzymać pomocną wizję. W tym czasie intuicja będzie niezawodna. To świetny moment na rozpoczęcie pracy nad celami, które płyną prosto z wewnątrz.

W trakcie Bramy Lwa pracuj z emocjami, okazuj wdzięczność, manifestuj marzenia i oddawaj się medytacji. Uwierz w lepsze jutro, rozkoszując się świetlistą energią dwóch najjaśniejszych gwiazd w naszym układzie. Zwolnij tempo, by doświadczać zmian na spokojnie. Nawadniaj się, odpoczywaj, zrób sobie przerwę od social mediów i nie angażuj się w czynności, które są dla ciebie zbyt wyczerpujące. Jeśli czujesz niepokój, nagły smutek czy gniew, wiedz, że przechodzisz przez Bramę Lwa, ostatecznie prowadzącej do błogiego szczęścia.

Noc spadających gwiazd w sierpniu 2021 - kiedy? >>