Jesień - niektórzy utożsamiają ją z grubymi swetrami i długimi wieczorami w towarzystwie ulubionej książki, a dla innych to okres, w którym grafik pęka w szwach od nadmiaru obowiązków. Kariera, dom i dzieci, które po dwumiesięcznej przerwie idą do przedszkoli, czy szkół, a to jak dobrze wiemy, wiąże się wymagającym czasu procesem adaptacji najmłodszych do nowego środowiska. No i nie zapomnijmy o korkach, które lekką ręką zabierają nam kilka godzin z całego dnia. Życie ponownie wchodzi na najwyższe obroty, a nam zaczyna brakować czasu dla najbliższych, którzy w tym okresie szczególnie potrzebują naszej uwagi.

Okazuje się jednak, że zyskanie kilku wolnych chwil w tygodniu jest prostsze, niż mogłoby się to wydawać. Wszystko za pomocą aplikacji, której śmiało możemy nadać miano naszego „odkrycia roku”. Mowa o Everli, czyli najszybciej rozwijającej się w Europie platformie służącej do zakupów spożywczych online.

Pomysł narodził się z rosnącej potrzeby oddania ludziom jednej z najcenniejszych rzeczy w ich życiu: czasu.

Przez aplikację Everli możemy kupować produkty w naszych ulubionych sklepach szybko, wygodnie i bezpiecznie. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, by zamówić realizację zamówienia na określoną godzinę, nawet tego samego dnia! Zajmie się nim dedykowany Szoper, który odpowiada zarówno za zakupy, transport, jak i dostawę do domu.

Omijając zarówno kolejki przy kasie, jak i czekające na nas w drodze do sklepu korki jesteśmy w stanie zyskać kilka wolnych godzin, które, jak każda z nas dobrze wie, są na wagę złota. O takim game-changerze marzyłyśmy. Everli - dziękujemy!

Zakupy spożywcze przez internet mają jeszcze jeden, niezwykle ważny atut, którego nie sposób pominąć. Uzupełniając wirtualny koszyk, sięgamy wyłącznie po produkty, które są nam niezbędne. W praktyce oznacza to tyle, że omijamy sklepowe półki ze starannie wyeksponowanymi słodyczami, które często impulsywnie trafiają do naszych wózków, a zamiast tego skupiamy się na świadomych i przemyślanych zakupach.

Już teraz z usług Everli może skorzystać ponad 10 mln Polaków. Zakupy są dostarczane bezdotykowo, a wszystkie metody płatności mają formę bezgotówkową. Czyli tak jak obiecałyśmy, szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Skorzystaj z kodu promocyjnego MOJEEVERLI. Za pierwsze zakupy powyżej 120zł  zapłacisz o 20 złotych mniej. Co więcej, po pierwszych, drugich i trzecich zakupach otrzymasz zniżkę na kolejne. Łącznie, w ten sposób można zaoszczędzić nawet 80zł.