O filmie "Maestro"

Biograficzny dramat, w którym już niebawem zobaczymy Bradleya Coopera opowiada historię, cenionego kompozytora z Broadwayu, Leonarda Bernsteina. W roli żony mistrza, Felicji Montealegre zobaczymy Carey Mulligan. Pierwsze zdjęcia, którymi podzieliła się platforma pokazują Bradleya, w różnym wieku, dzięki imponującej charakteryzacji widzimy aktora postarzonego nawet o 20 lat. 

Bradley Cooper reżyserem "Maestro"

Bradley Cooper zdradził Veriety, że prace nad „Maestro” rozpoczną się w tym miesiącu. Steven Spielberg, który początkowo miał być reżyserem, zaprosił Coopera do wcielenia się w główną postać, ten jednak odmówił. Aktor, który właśnie osiągnął ogromny sukces swoim reżyserskim debiutem nie był zainteresowany taką współpracą. Zależało mu wówczas bardziej na pisaniu i reżyserii, niż pracy aktorskiej i nie przekonał do nawet legendarny Spielberg. 

„Powiedziałem Spielbergowi:„ Zawsze czułem, że mogę grać dyrygenta, ale czy mogę zbadać materiał i sprawdzić, czy mogę go napisać i wyreżyserować? Pozwoliłbyś mi to zrobić?” – powiedział Cooper.

„Steven ma wiele zainteresowań — wybierze jedną rzecz, a wszystkie inne zostaną wstrzymane. Myślę, że wiedział, że przez jakiś czas nie będzie robił tego filmu. Był na tyle miły, że mi to przekazał i to właśnie robię przez ostatnie cztery i pół roku."- dodał. Tym samym stał się osobą odpowiedzialną za scenariusz i reżyserię. Za produkcję  filmu odpowiadają Martin Scorsese, Steven Spielberg i Todd Phillips. 

Film prawdopodobnie trafi do kin dopiero w 2023 roku.