,,Sok z żuka 2 ". Czy Johnny Depp pojawi się w obsadzie filmu?

O możliwości realizacji kontynuacji kultowego "Soku z żuka" mówi się od lat. Najbliżej realizacji projekt był w 2015 roku, jednak Tim Burton zaprzeczył, by był zainteresowany realizacją filmu. Teraz plotki o planach powstania sequela powróciły. W mediach krąży wiele informacji dotyczących drugiej części filmu. Mówi się, że w produkcji będziemy mieli okazję zobaczyć Johnny'ego Deppa. Aktor nie zagrał w żadnym filmie od czasu swojego rozwodu, kiedy to Hollywood umieściło go na czarnej liście. Wszystko przez oskarżenia o stosowanie przemocy, o co posądziła aktora jego była żona - Amber Heard. Teraz Depp próbuje odzyskać swoje dobre imię w „procesie dekady”, którego werdykt już niedługo. Czy aktor wygra sprawę? Tego jeszcze nie wiemy, jednak w oczach opinii publicznej Depp już dawno wygrał.

Czy dzięki przychylnej opinii i wsparciu swoich fanów, aktor faktycznie wróci do aktorstwa? Wszystko na to wskazuje, ponieważ podczas wyszukiwania hasła ,,Beetlejuice 2” w przeglądarce pojawia się wynik wskazujący na to, że Johnny Depp faktycznie znajduje się w obsadzie. Udział aktora nie został oficjalnie potwierdzony, jednak jak wiadomo drugą część hitu ma ponownie wyreżyserować Tim Burton, który prywatnie jest bliskim przyjacielem Deppa. Do swojej roli mają powrócić także Michael Keaton i Winona Ryder. Powstanie drugiej części „Soku z żuka” stało się niemal pewne, gdy świat obiegła informacja, że jego produkcje wsparł sam Brad Pitt. To właśnie firma należąca do aktora - Plan B ma nakręcić film dla studia Warner Bros. 

Rola w drugiej części hitu „Sok z żuka” byłaby idealnym powrotem Johnn'yego Deppa. Aktor powróciłby w wielkim stylu łącząc ponownie siły ze swoim przyjacielem Burtonem, a jak dobrze wiemy efekty ich współpracy są fantastyczne.

„Sok z żuka” - o czym jest to film?

,,Beetlejuice” miał swoją premierę w 1988 roku. W głównych rolach wystąpili Michael Keaton, Alec Baldwin, Geena Davis i Winona Ryder. Film opowiada historię młodej pary, która zginęła w nieszczęśliwym wypadku. Pozostając w swoim domu po śmierci, chcą pozbyć się jego nowych, żywych właścicieli - tu z pomocą przychodzi tytułowy Beetlejuice. Film jest utrzymany w charakterze czarnej komedii.

Produkcja ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi Oscara za najlepszą charakteryzację, nominacje do nagród BAFTA i wiele innych. Tytuł stał się również kasowym sukcesem - mając budżet wynoszący 15 mln., zarobił ponad 74 mln dolarów! Po sukcesie filmu, reżyser Tim Burton rozpoczął światową karierę - wyreżyserował pierwszą część ,,Batmana”, w którym obsadził Michaela Keatona, czyli Beetlejuice’a.