Czytaliście już nasz raport z modnymi butami na jesień i zimę 2018/2019? Projektanci oprócz patchowrkowych albo cekinowych kozaków i szpilek z piórami lansują botki. Najmodniejsze są te sznurowane jak na pokazie Chloé (jeden z must have'ów nadchodzącego sezonu), przywodzące na myśl kowbojki i botki na obcasie. Oprócz klasycznej czarnej pary na szpilce, zainwestujcie teraz w ekstrawagancki model na plastikowym słupku albo w buty wyglądające jak obiekty wyjęte z galerii sztuki współczesnej. 
Botki na obcasie [jesień 2018]: plastikowy obcas
Najbardziej wyrazisty trend na jesień 2018 jeśli chodzi o botki? Buty na wysokim obcasie-słupku wykonanym z transparentnego tworzywa sztucznego. Właśnie w takich chodziły modelki na pokazach m.in.: Catriona Wilson i Balmain. Modne są zarówno zupełnie przezroczyste obcasy, jak i te we wszystkich odcieniach tęczy. Botki na plastikowym obcasie kupicie m.in. w Mango.

Botki na obcasie [jesień 2018]: nietypowe szpilki
Projektanci eksperymentują z obcasem. Sprawdzają, jak bardzo można go "połamać" albo wygiąć, by nadal spełniał swoją funkcję. Nam spodobały się botki na szpilce marki Casadei - najwyraźniej projektantom Zary również, bo w swojej ofercie mają model wyraźnie nimi inspirowany.

Czytaj też: Modne buty [trendy jesień-zima 2018/2019]>>>>>

Botki na obcasie [jesień 2018]: obcas jak rzeźba
Obcasy-kule (Balmain), obcasy-kolumny (Dolce& Gabbana), obcasy w kształcie trójkąta - niektóre z nich bardziej niż klasyczna szpilkę czy obcas przypominają minirzeźby. Ten trend szybko podchwyciły sieciówki, bo bez problemu kupicie w nich botki na fikuśnym efektownym obcasie. Zajrzyjcie koniecznie do Uterqüe po buty na drewnianej platformie. W Zarze z kolei czekają na was musztardowe botki, które trzymają się tylko na biżuteryjnej kuli. 
Więcej modnych botków na obcasie znajdziecie w naszej galerii>>>