Producenci filmu "Bond 25" (tak na razie roboczo nazywa się produkcja) wreszcie ujawnili kogo zobaczymy na srebrnym ekranie. Tytułowa rola nadal należy do tego samego aktora. Daniel Craig ponownie wcieli się w Agenta 007, ale będzie to jego ostatni film. Od miesięcy plotkuje się na temat obsady. Kto wcieli się z zły charakter? A co z dziewczyną Bonda? Kiedy odbędzie się premiera? Pytań jest wiele, ale dopiero dziś poznaliśmy na nie odpowiedzi. 

Wiemy kto będzie kolejnym Jamesem Bondem. To kobieta! >>

Bond 25: wiemy kto zagra w nowym filmie!

Daniel Craig jako James Bond - spokojnie, tutaj nie nastąpiła zmiana aktora. W najnowszej części znów pojawią się Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner). A kto zadebiutuje w Bondzie? Już wiemy, że angaż otrzymali także Rami Malek, Ana de Armas, Billy Magnussen, David Dencik oraz Lashana Lynch. O roli dla Ramiego Maleka dywagowano od wielu miesięcy. Pierwsze doniesienia w tym temacie pojawiły się już w grudniu ubiegłego roku. Podobno problemem był brak czasu  gwiazdy "Bohemian Rhapsody" i serialu "Mr. Robot". Malek jeszcze przez kilka miesięcy będzie nagrywał ostatni sezon "Mr. Robot". Jednak producenci Bonda 25 tak bardzo chcieli go w tej produkcji, że w końcu dopasowali grafik pod aktora.

Za reżyserię kolejnego Bonda odpowiedzialny będzie Cary Fukunaga ("Detektyw", "Jane Eyre", "Maniac"). Na plan filmowy wybrano Jamajkę (w tym samym miejscu kręcono sceny do "Dr. No"), Norwegię, Włochy oraz Londyn.

James Bond 25: czy znamy tytuł filmu? Data premiery

Nadal nie podano oficjalnej nazwy filmu. Jak podał The Mirror, produkcja o Jamesie Bondzie będzie nazwana "Shatterhand". Fabuła opierać będzie się na książce "Never Dream of Dying" Raymonda Bensona (2001 rok). Tym razem Bond będzie walczył z niewidomym przywódcą Unii, francuskiej organizacji terrorystycznej.

Zdjęcia do nowej produkcji podobno ruszą jeszcze w tym roku. Popularny tabloid podał również, że Barbara Broccoli (główna producentka filmów o Bondzie) chce namówić Adele, żeby nagrała nową piosenkę do filmu. Jej "Skyfall" okazał się hitem na całym świecie. Utwór zdobył Oscara, Złotego Globa, Brit Award, Critics' Choice Award, a także nagrodę Grammy.

"Bond 25" trafi do kin 25 kwietnia 2020 roku.