Jak nosić bomberkę? STYLIZACJA NR 1

Jak nosić bomberkę? / for. Damian Deja - sukienka ZALANDO.PL, bomberka TOMMY HILFIGER x LEWIS HAMILTON, okulary GIGI STUDIOS, buty VAGABOND

Długa, zwiewna sukienka w romantycznym stylu – kiedyś często nosiłam taką przełamując ją skórzanymi ramoneskami czy kurtkami w stylu militarnym (pamiętacie tę modę?). Teraz przyszła kolej na odrobinę sportowego luzu. Mimo iż wydawałoby się, że objętość tych dwóch rzeczy sprawia, że wyglądamy na co najmniej o dwa rozmiary większe – wcale tak nie jest. Ściągacz kurtki zapiętej i podciągniętej na wysokość talii doskonale odcina górną partię ciała od dolnej i sprawia, że nasze nogi wydają się dłuższe. Rozpięta też na niczym nie traci. To połączenie fajnie wygląda z klasycznymi butami lub dla jeszcze większego przełamania – ze sneakersami.

Jak nosić bomberkę? STYLIZACJA NR 2

fot. Damian Deja

bomber i spodnie dresowe TOMMY HILFIGER x LEWIS HAMILTON

Niektórzy mają powoli dość dresów ale ja daje im jeszcze szansę poza domem. Ten look jest totalnie w męskim stylu a pudrowy kolor dostarcza mu mocnej dawki słodyczy. Idealny na górskie wycieczki czy spacery po lesie, szczególnie, że luźniejsze kroje dbają o wygodę i nie krępują ruchów.

Jak nosić bomberkę? STYLIZACJA NR 3

fot. Damian Deja

bomber TOMMY HILFIGER x LEWIS HAMILTON, sukienka YOSHE, okulary GIGI STUDIOS, gumka PATKA

Rzadko kiedy można zobaczyć mnie w długości mini. W tym wypadku proporcje: zabudowana, większa góra i gołe nogi dały mi się przekonać. W takim zestawieniu, bomberka jeszcze bardziej przykuwa uwagę i staje się bardziej charakterna. Zamiast mini sukienki idealnie pasować będzie spódnica lub szorty. Ten sam (sexy!) efekt.