Body to (obok mom jeans, aksamitnych chokerów i sukienek na cienkich ramiączkach) kolejny element najtisowej układanki. Problem z body polega na "utrudnieniach" w ich użytkowaniu. Wiele osób nie chce sobie nawet wyobrażać jak kłopotliwa może być wizyta w toalecie... Pocieszające jest to, że właścicielki kombinezonów mają jeszcze gorzej.

Warto dać szansę body, bo fantastycznie podkreśla ciało, a wystający brzuszek można ukryć dzięki dżinsom z wysokim stanem.  Przypominające jednoczęściowe kostiumy kąpielowe body są po prostu stworzone do zestawień z luźnymi dżinsami "po mamie". Wielkimi fankami bodysuits są siostry Kardashian i Jenner, które noszą je przy każdej możliwej okazji. Ich ulubione modele to cieliste body Yeezy i bogato zdobione cuda Givenchy. Ten trend pokochały też modelki, one wybierają body ze sznurowanym dekoltem albo bardzo głębokim wycięciem z przodu i z tyłu.

Co oferują marki? Sprawdźcie ofertę Saint Body (brand specjalizuje się w tej części garderoby)! Poza tym, wybraliśmy dla was 10 propozycji, znajdziecie je poniżej: